Хет-трик Олега Шептицького приніс «Руху» перемогу над «Островом» (ВІДЕО)
17.05.2015 21:33
У неділю, 17 травня, у п'ятому турі Прем'єр-ліги Львівщини винниківський «Рух» приймав на стадіоні ім. Богдана Маркевича футбольний клуб «Острів» з Чорного острова.

Головний тренер винниківської команди Роман Гданський зважаючи на те, що його команда проводить по два офіційні матчі на тиждень, в чемпіонаті області і чемпіонаті України серед аматорів, змушений щоразу проводити ротацію складу. І як показують ігри, кваліфікація його підопічних дозволяє йому це робити і кардинально не впливати на гру команди.

Так у першому таймі матчу з «Островом» з перших хвилин на вістря атаки замість кращого бомбардира виниківчан Олега Шептицького вийшов Юрій Фурта. Також у стартовому складі вийшов Роман Іванов, який в останніх зустрічах зумів відзначитися неабиякою результативністю.

У першому таймі рухівці, хоч і володіли відчутною ігровою ініціативою, але особливо гострих моментів біля воріт суперника створити їм не вдалося. Гості грали компактно і вміло вибудовували гру у захисті, чим і заслужили залишити свої ворота сухими у першому таймі.

На початку другого тайму на полі з'явився Олег Шептицький і ледь не першим дотиком до м'яча завершив комбінацію партнерів голом у ворота «Острова».

Після забитого голу підопічні Романа Гданського зіграли більш розкуто і збільшили тиск на ворота суперника. Все частіше, після цікавих комбінацій, стали виникати гострі моменти в атаці. І після одніє з таких вишуканих комбінацій на 61 хвилині свій другий гол провів Олег Шептицький. А перед самим фінальним свистком Олег оформив хет-трик у цьому матчі, знову завершивши багатоходову, вишукану комбінацію партнерів. Зазначимо, що це вже восьмий гол лідера бомбардирів цьогорічного чемпіонату і п'ята перемога «Руху» у п'яти стартових турах чемпіонату області та беззаперечне лідерство у турнірній таблиці.

Вже у найближчу середу, 20 травня, винниківський «Рух» зіграє матч 4 туру чемпіонату України серед аматорів на виїзді з ФК «Вінниця», який обіграв у першому турі у Винниках з рахунком 2:1.

"Рух" Винники - ФК "Острів" Ч. Острів 3:0

Арбітр: Ростислав Пузанський, асистенти арбітра: Олег Притула, Андрій Онишків, резервний арбітр: Руслан Скрипець

Голи: 1:0 - Шептицький Олег, 52; 2:0 - Шептицький Олег, 61; 3:0 - Шептицький Олег, 90+2

"Рух" Винники: Шевчук Юрій; Гусаковський Юрій (Молоков Іван, 84); Гурський Андрій (Дмитрух Віталій, 70); Бойко Роман; Баглай Андрій; Костик Богдан (Карачевський Назар, 88); Кікоть Андрій (Шептицький Михайло, 75); Алієв Олександр; Макар Володимир (Фарботняк Сергій, 88); Іванов Роман (Панасюк Олег, 77); Фурта Юрій (Шептицький Олег, 46)

ФК "Острів": Акбієв Руслан; Витак Володимир; Яворський Зіновій; Сас Остап; Тур Роман; Ілюк Остап (Бурбан Андрій, 70) (Цвик Орест, 87); Білевич Олег; Заставний Омелян (Чорненький Володимир, 77); Калапач Ігор (Кунтий Юрій, 46); Павлюк Віктор; Потопляк Остап (Савицький Назар, 46)

Попередження: Заставний Омелян, 16; Яворський Зіновій, 55

Теги: ФК Острів, Юрій Фурта, Роман Іванов, чемпіонат аматорів, Рух Винники, Олег Шептицький, Роман Гданський, чемпіонат Львівщини