Винниківські комунальники продовжують "гнути свою лінію"
19.05.2015 09:10
Напевне не знайдеться у винниківській владі, чи у комунальних підприємствах Винник людини, яка б сказала, що вона не хоче жити так, як у Європі, не хоче, щоб Україна була в Європейському союзі. Всі хочуть, щоб Україну туди прийняли. Але біда, що не хочуть наші служби працювати так, як працюють служби міста там! Наші комунальні підприємства з такими гарними назвами, як "Благоустрій", хочуть у Європу, а працюють, ще гірше ніж за "совка".

Щоб навести один з таких багаточисельних "показових" результатів наших комунальників, спочатку нагадаєм, що 13 травня на нашому сайті було опубліковано матеріал "Господарка по винниківськи", у якому йшла мова про те, як одне з винниківських комунальних підприємств проводило очистку стічної канави по вул. Кривій і в якому стані залишила це місце.

Не будемо знову переписувати про що йшлося у цьому матеріалі (переглянути можна тут), а зразу повідомимо, що комунальники через деякий час повернулися на вулицю Криву і продовжили роботи по очистці канави. В цей раз окрім екскаватора на місці виконання робіт комунальники вже задіяли автомобіль для вивозу грунту.

"Все окей! Тепер почистять далі канаву і вивезуть грунт, який залишили минулого разу!", - подумалося одразу. Але не так-то було! Весь свіжовибраний грунт наші "славні" комунальники справді забрали, а те, що не прибрали минулого разу, так і залишили на місці. Що помішало це їм зробити? Напевне війна...


Теги: прибирання, комунальники, чистота, міська рада, рів, комунальні підприємства


Читайте також:
Коментарі
avatar