В Торонто відбулось весілля онука емігрантки з Винник з українською співачкою (ФОТО)
19.05.2015, 11:53
Минулої неділі, 17 травня, в Торонто (Канада) в парку Дафферін гай відбулось весілля в українському стилі онука емігрантки з Винник Марка (Марчика) Ігнатовича з українською співачкою з групи "Сонцекльош" Марією Кудрявцевою.

Зі своїм майбутньою дружиною наречений познайомився на Євромайдані в Києві в листопаді 2013 року, пише "Daily Mail".

На урочистості були запрошені родичі, друзі, а також незнайомців - через соціальні мережі.

"Так традиційно відбувалися весілля: не в приватному замку або в залі, а на вулиці" - пояснив наречений Марчик в інтерв'ю місцевому телебаченню.

Як раніше повідомлялось на нашому сайті, Марк Ігнатович - онук емігрантів з України, а точніше з м. Винники. Його бабуся Люба Врецьона разом з батьками проживали на вул.Глинській (тепер вул. Космонавтів, №11). Прабабусине дівоче прізвище Шустер. У Винниках є в нього велика родина. Також повідомлялось на сайті про перебування Марчика Ігнатовича на Євромайдані у Києві

Марія Кудрявцева - українська співачка і фольклорист. Збирає та досліджує народні пісні. Співає в групі "Сонцекльош" фольклорному ансамблі "Божичі" та проектах Олега Скрипки - "Ле Гранд Оркестр" і "Чоботи з Бугая".

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: емігранти, гурт, Марія Кудрявцева, Марк Ігнатович, весілля

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 1
avatar
1 Грек • 15:00, 19.05.2015
Опана! Та молоді в кєдах взуті  biggrin
avatar

RedTram
Loading...