«НК» буде слідкувати, аби винні у смерті 12-річної винниківчанки були покарані (ВІДЕО)
20.05.2015 08:36
«Народний Контроль» вимагає, аби винні у смерті 12-річної винниківчанки були покарані.

Як повідомлялось раніше, лікарям не вдалося врятувати життя 12–річній дівчинці з Винник, яка впала з велосипеда і розірвала судину у паху.

Сусіди розповідають, що «швидку допомогу» чекали більше години. «Ми разом з родичами на протязі хвилин 40 може, навіть, 1 год чекали швидку. За цей час ми зробили накладку компрес на те місце, стягнули його чистим простирадлом. Була ще така ситуація, коли Діанку вже лікарі вивели на подвір’я водій «карети» тільки залазив через якісь там енні двері в ту газель щоб відкрити двері з середини. Тобто вона ще стояла близько 2 хв. на дорозі», – розповідає Павло, який і викликав «швидку допомогу».

Опівдні 12-річна Діана каталася на велосипеді. Не втримала рівновагу, наїхавши на горбик і падаючи, наштиркнулася на гальма на кермі. «Вона підходить на траву і падає. Я підходжу, там крові море. На руку і до хати. Що міг, то зробив, трохи спинили… "Швидка" страшно довго їхала…», – розповідає Василь Сеньків, очевидець.

Сусіди певні – якби дівчинці раніше надали кваліфіковану допомогу, її можна було б врятувати. У «швидкій» – це заперечують. Кажуть, що цей резонансний випадок можуть відтворити по хвилинах. «Коли поступив виклик як от цього разу бригад на станції вільних не було. Машина знайшлася на Сихівській підстанції. Середня швидкість «карети» вийшла по місту 40 км год. Від дзвінка який ми прийняли до входу до квартири пройшло 28 хв», – розповідає головний лікар станції швидкої допомоги м. Львова Наталія Поважук.

Медики які оперували дівчинку констатують: до госпіталізації загибла втратила понад 2 літри крові «Будь-яке пошкодження цих судин воно дуже часто супроводжується фатальним наслідком тому що в тому місці знаходяться судини достатньо крупного калібру. Дуже важливо було зупинити кровотечу якомога швидше», – наголошує заступник головного лікаря з хірургічної роботи 8-ї міської клінічної лікарні Ігор Стояновський.

Головний медик Львова Володимир Зуб не пояснює, чому напівживу дівчинку повезли аж до Львова, коли до винниківського госпіталю лічені кілометри.

За фактом даної справи уже відкрито кримінальне впровадження. Притягнути до відповідальності лікарів та чиновників вимагає народний депутат України Дмитро Добродомов. Він звернувся з цього приводу до правоохоронних органів.

«Одним звільненням тут обійтися не може, вони мають всі сісти на лаву підсудних – це головні лікарі станції швидкої допомоги так і тої лікарні, де дівчинку не прийняли , це і безперечно керівник управління охорони здоров’я. Міський голова мовчить таке враження що це не його підлеглі», – за акцентував народний депутат України, лідер «Громадського руху «Народний Контроль» Дмитро Добродомов.

Викликати медиків не довелося б, якби у місті слідкували за порядком, кажуть громадські акитвісти.

«Я буду звертатися до міського голови, до комісії з благоустрою, аби вони надали пояснення чому купи різаного асфальту та будівельного сміття роками лежать на узбіччі доріг, що в свою чергу створює перешкоди для руху . Те, що трапилась трагедія – це і недбальство, і халатність начальника інспекції благоустрою ум. Винники», – зауважив координатор «Народного Контролю» у м. Винники Володимир Почаєвець.

«Народний Контроль» стежитиме, аби винуватці трагедії понесли відповідальність, йдеться у сюжеті каналу "Народний контроль".

https://youtu.be/o9Da0wjz1LE

Теги: Дмитро Добродомов, травма, лікарі, народний контроль, трагедія, винниківчанка, Володимир Почаєвець, дівчинка


Читайте також:
Коментарі
avatar