Винниківська молодь відвідала інтернат для особливих дітей в Бориславі (ФОТО)
20.05.2015 14:32
"Дуже хочу поділитися з усіма!!! Вчора побувала в Бориславі. Я багато де була вже, але це була найбільш емоційна і корисна поїздка. Поїздка відбулася в рамках проекту Винниківської Санітарної школи-інтернат "Олімпіада без кордонів", розповідає на своїй сторінці у Facebook Оля Біянська.

"Ми побували в інтернаті особливих дітей, які дуже хворі фізично, але духом це надзвичайно сильні діти. Ми коли стикаємося з такими людьми, переважна більшість, відчуваємо страх і співчуваємо їм..., але насправді співчувати треба нам, це я точно зрозуміла, оскільки ми настільки далекі від справжнього щастя.

Спершу хочу висловити величезну подяку тим людям, що там працюють,це титанічна  праця. Передати словами, що відчувається під час спілкування з цими дітьми неможливо, які вони світлі і чисті.

Нас там зустріли дуже тепло. Діти (багато з них дуже талановиті) показали свої вміння, був концерт, майстер-класи( робили млинці, солодкі їжаки, плетіння колосків), були спортивні ігри (футбол, теніс, шахи), нас почастували кулішем на природі. Діти нашого інтернату також організували концерт, майстер-класи (лялька-мотанка, браслети, брошки, декупаж, надання першої медичної допомоги), провели лотерею.

В інтернаті є такий хлопчик Андріан (11 років), який не може ходити, але його енергії і позитиву можна позаздрити, він читає реп, танцює на калясці, грає і коментує футбол (можна сказати тренерує команду), його чекає велике майбутнє, головне, щоб його прийняло суспільство і він зміг розвивати свої вміння!

Ми приїхали подарувати свято їм.але вийшло все навпаки!!!

Дякую Лілії Євгенівній Свистович, що дозволи нам, "Золотій молоді Винник", долучитися до цієї подорожі, а також скажу, що ця людина робить велику справу! Здоровя і щастя Вам Лілія Євгенівна! "Золота молодь Винник" радо буде Вам допомагати і надалі, Ви творите добро і ми хочемо творити його з Вами!!!, - написала Олч Біянська.


Теги: поїздка, школа інтернат, Золота молодь, Оля Біянська


Читайте також:
Коментарі
avatar