«Рух» здобув мінімальну перемогу у Вінниці
20.05.2015 21:10
Сьогодні, 20 травня, відбувся четвертий тур чемпіонату України серед аматорів.

Винниківський «Рух» здобув перемогу з рахунком 1:0 на виїзді з ФК «Вінниця». На 38 хвилині першого тайму гол на свій рахунок записав Андрій Баглай (фото). Нагадаємо, що у І турі у Винниках підопічні Романа Гданського також перемогли вінничан, але з рахунком 2:1.

У другому сьогоднішньому матчі 4 туру у І групі чемпіонату України серед аматорів оржівський ОДЕК на своєму полі виграв з рахунком 2:0 у львівського «Опору».

Турнірну таблицю, результати матчів, календар ігор можна переглянути на сторінці "Чемпіонат України з футболу серед аматорських команд 2015 р.".

Завантаження плеєра...

У неділю, 24 травня, «Рух» в рамках чемпіонату обласної Прем’єр-ліги зіграє з львівським «Опором». Початок матчу у Львові на стадіоні СКА о 16:00.

Більше про новини спорту можна дізнатися тут.

Теги: Микола Баглай, Опір Львів, ОДЕК Оржів, чемпіонат аматорів, ФК Вінниця, Рух Винники