У неділю у Винниках знову відбудеться фестиваль сиру і бринзи
21.05.2015 12:13
У неділю, 24 травня, Історико-краєзнавчий музей м. Винники за сприяння Управління культури Львівської міської ради запрошує на фестиваль сиру і бринзи, на якому різноманітні сирні вироби будуть представляти майстри сироваріння із Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької та інших областей України.

На фестивалі будуть представлені вироби як окремих сироварів, які успадкували давні родинні рецепти, так і  продукція відомих господарств: «Шеврет» із Мостиського району запропонують сири (кроттен, бюш, томет, фету, сігалон), виготовлені за традиційною французькою технологією, а представники товариства «Жива земля» - молочні продукти за швейцарськими рецептами.

Гості  фестивалю матимуть змогу придбати «солодку» продукцію винниківських  та коломийських пасічників, вироби народних майстрів: ткані та вишивані вироби, гаварецьку кераміку, ковані вироби, вишиванки коломийських майстринь, а також спробувати свої сили у стрільбі з лука та арбалета.

Організатори фестивалю запросили народних майстрів для проведення майстер-класів для усіх бажаючих із гончарства, ковальства, лозоплетіння, ткацтва, різьбярства,  художніх виробів із соломки та яворівських розписів. Вперше косівськими майстринями буде проведений майстер-клас по виготовленню сирних коників.

Планується проведення різноманітних конкурсів, розваги на батуті, концертна програма за участю ансамблю бандуристів ЛНМА імені М. В. Лисенка (керівник проекту народний артист України, професор Ігор Пилатюк), театралізовані дійства, концерт гурту «Віз», а також лицарські поєдинки та вогняне шоу. Також під час фестивалю запрошуємо оглянути діючі виставки, які демонструють давні ремесла і етнографію нашого краю за допомогою світлин та експонатів музею.

Цікавим довершенням фестивалю стануть майстер-класи із приготування давніх і цікавих українських страв та їх дегустація.

У рамках фестивалю будуть проведені заходи, направлені на підтримку АТО.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ:

• з 12.00 - ярмарок народних умільців,

майстер-класи з гончарства, яворівських розписів, лозоплетіння, виготовлення сирних коників;

• з 11.00 до 21.00 - дегустація сирних виробів і цікавих українських страв ;

• з 15.00 - відкриття фестивалю;

• з 15.30 - святковий концерт  за участю ансамблю бандуристів ЛНМА імені М. В. Лисенка (керівник проекту народний артист України, професор Ігор Пилатюк);

• з 17.00 - концертна програма Львівської міської громадської організації КЦ “Дозвілля”, Народного ансамблю “Святослав”;

• з 18.30 - лицарські поєдинки і вогняне шоу;

• з 19.00 - концерт гурту “Мі´лянц оркестра”.


Партнери фестивалю: Винниківська міська рада, Винниківська ГО “Просвіта”, Об’єднання “Самопоміч” - Винники, ТзОВ “Аура”, гурт “ Мі´лянц оркестра”, Львівська національна музична академія імені М. В. Лисенка, Львівська міська громадська організація КЦ “Дозвілля”.

На Вас чекають у неділю, 24 травня ц. р., з 10.00 до 21.00 год. за адресою: м. Винники, вул. В. Івасюка, 5, конт. тел.: (032) 296-33-33; (032) 296-01-90

e-mail: musem.vynnyky@gmail.com.


Теги: Фестиваль, сир, музей, бринза


Читайте також:
Коментарі
avatar