Сорос пророкує нову світову війну
22.05.2015 12:33
Американський мільярдер Джордж Сорос допустив можливість розв'язання нової світової війни, початком якої може послужити конфлікт між Китаєм і США.

Як пише ресурс Market Watch, з точки зору Сороса, такий сценарій можливий, якщо КНР зорієнтує свою економіку на внутрішні потреби, а не на експорт. Тоді китайській владі знадобиться зовнішній конфлікт, щоб утримати владу, вважає він.

«Якщо відбудеться зіткнення між Китаєм і військовим союзником США, таким як Японія, не буде перебільшенням сказати, що ми опинимося на порозі третьої світової війни», - цитує Market Watch Сороса.

Щоб уникнути цього, США повинні піти на «велику поступку» Китаю: дозволити юаню стати частиною валютного кошика Міжнародного валютного фонду (МВФ). Китайська валюта в цьому випадку може скласти серйозну конкуренцію долару, пише Market Watch.

Китай у відповідь повинен поступитися в тому, що стосується перетворення економіки країни, відзначає мільярдер. За його словами, Китаю і США важко буде досягти угоди, проте альтернатива «дуже неприємна».

В іншому випадку є серйозна небезпека того, що Китай створить політичний і військовий союз з Росією і тоді загроза нової світової війни буде реальною, підбив підсумок Сорос.

Джерело: http://inforesist.org/

Теги: Джордж Сорос, третя світова війна, сша, Росія, китай


Читайте також:
Коментарі
avatar