Дружина Віталія Кличка зірвала "шквал" оплесків за виконання української пісні (ВІДЕО)
23.05.2015, 15:43
Мер Києва Віталій Кличко отримав премію Германа Елерса. Цю нагороду українському політику вручали на урочистій церемонії в німецькому місті Кіль.

Цієї нагороди український політик удостоївся "за видатні заслуги по поглибленню взаєморозуміння і зближення України та Європейського Союзу, зміцнення демократії та верховенства права і за зусилля в боротьбі з корупцією в Україні", повідомляє Joinfo.

Дружина Віталія Кличка не залишилася осторонь у цей відповідальний день, і не тільки підтримала свого чоловіка на словах, але також і підбадьорила українською народною піснею "Сіла птаха".

Дружина мера Києва особисто виконала цю пісню, розчулився аудиторію до глибини душі. Своїм ліричним і проникливим співом Наталія Кличко зірвала цілий "шквал" оплесків, і навіть змусила слухачів піднятися зі своїх місць.

Сам Віталій Кличко настільки розчулився в цей момент, що після церемонії відразу ж написав про це на своїй сторінці в мережі.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: віталій кличко, Наталія Кличко, пісня, премія, аплодисменти

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 1
avatar
1 Ірчик • 16:00, 23.05.2015
Як гарно!!!  hands
avatar

RedTram
Loading...