У Львові вшанували пам'ять героїв (ВІДЕО)
24.05.2015 22:05
24 травня у Львові представники ветеранських, молодіжних та патріотичних громадських організацій взяли участь у заходах з нагоди Свята Героїв.

За участі представників влади і громадськості відбулося покладання квітів до пам'ятника Степанові Бандері, та урочисте віче. До присутніх звернулися голова Львівського крайового братства ОУН-УПА Олесь Гуменюк та отець Михайло Нискогуз.

Після завершення віче учасники заходів урочистим маршем вирушили від пам'ятника Степанові Бандері до проспекту Свободи. Дорогою покладали квіти до пам'ятних дощок та пам'ятників присвячених видатним діячам боротьби за незалежність України.

На проспекті Свободи відбулося урочисте проходження колон за участі представників ветеранських та патріотичних організацій проспектом Свободи. За ними рухалася колона молодіжних громадських організацій та студентської молоді, колона ліцеїстів Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, колона учнівської молоді.

Опісля учасники урочистостей віддали шану великому Кобзареві, поклавши квіти до його пам'ятника у центрі Львова., повідомляє Gazeta.ua.

http://video.digitald.com.ua/video/55620f5a48177e792a8b4568/hq/nYw7p8Sfjhpj.webm

Теги: Степан Бандера, Михайло Нискогуз, Свято Героїв, ОУН, УПА, Олесь Гуменюк


Читайте також:
Коментарі
avatar