Клімкін розповів, як у Європі сміються над українськими паспортами
25.05.2015 12:10
Глава МЗС України Павло Клімкін заявив, що українці мають позбутися своїх пострадянських паспортів до кінця 2015 року.

"Ми повинні позбутися пострадянського минулого. Цей пострадянський паспорт, який у нас є, і деякі європейські політики просто над нами сміються, адже можна просто переклеїти фотографію і "стати іншою людиною". Саме цього ми повинні позбутися. Ми повинні стати європейською державою, в тому числі і в сенсі цих реформ. Саме це ми повинні зробити до кінця цього року ", -. цитує Клімкіна Кореспондент.net.

Раніше в Кабміні озвучили терміни початку видачі паспортів нового типу у формі пластикової картки. Оформлення та видача внутрішніх паспортів нового зразка, в тому числі, біометричних, почнеться з 1 січня 2016 року.

Кабінет міністрів затвердив зразок і технічний опис бланка паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм, а також зразок і технічний опис бланка паспорта, який не містить безконтактний електронний носій.

Відповідну постанову прийнято 25 березня і оприлюднено на сайті уряду в середу, 20 травня. Згідно з постановою, оформлення та видача паспортів нового зразка почнеться з 1 січня 2016 року.


Теги: паспорт, Павло Клімкін, МЗС

Читайте також:
Коментарі
avatar