Голівудська акторка пишається українським корінням (ВІДЕО)
25.05.2015 12:00
Одну з головних ролей у популярному телесеріалі “Вікінги” виконує акторка Кетрін Винник. Мало хто знає, що походить вона з української родини. У інтерв’ю "Українській правді" Кетрін розповіла про свої юнацькі роки. Зізналась, що пишається українським корінням та влітку планує вперше навідатись до України.

Акторка, яку у родині кличуть Катруся Винницька, не приховує свого походження. Втім на батьківщині ніколи ще не була. Попередньо планує влітку вперше приїхати з мамою на кілька днів до Києва.

“Я народилася в Канаді. Але мої тато і мама обоє є українцями. В мене загалом велика українська родина. Я дуже пишаюсь мати таке коріння. В дитинстві була активною в українські громаді Торонто, яка тут є досить великою”, – розповідає вона.

У дитинстві Катруся розмовляла виключно українською. Ось у цьому шоу Катерина говорить про своє українське коріння та звертається українською до ведучого (з 4 хв).

В рідному Торонто займалася в “Пласті”, щонеділі ходила в тамтешню українську школу імені Цьопи Паліїв та відвідувала греко-католицьку церкву. Згодом захопилася східними єдиноборствами, де досягла неабияких результатів, отримавши чорний пояс з карате і тхеквондо.

Матір акторки Леся Винницька – віце-президент Україно-Канадського конгресу.

Якщо загалом говорити про нашу родину, то, наприклад, мої батьки народилися в Галичині. Мама на Львівщині, а тато на Тернопільщині. Батьки мого чоловіка Романа походять з Старого Самбора і Борислава. У 40-х роках родичі втікали від радянської влади. Тож батько Катрусі і я народилися в Німеччині, а до Канади нас привезли ще дуже маленькими, – розповідає мама акторки.

До України актрису запросили на зустріч з українськими фанами. Якщо теперішній графік зйомок “Вікінгів” не завадить – вона таки планує вперше навідатись на батьківщину.

https://youtu.be/aHNbsfjpvPA
Джерело: http://vidia.org/

Теги: емігранти, Кетрін Винник, сша, акторка, Голлівуд, українка


Читайте також:
Коментарі
avatar