У Винниках на фестивалі сиру і бринзи смакували не тільки сиром (ФОТО)
26.05.2015 17:05
У неділю, 24 травня, у Винниках на території Історико-краєзнавчого музею провели фестиваль сиру і бринзи. Майстри сироваріння із Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької та інших областей України представили свої шедеври.

Відвідувачі фестивалю мали змогу також придбати м'ясні вироби, солодку продукцію винниківських та коломийських пасічників, вироби народних майстрів: ткані та вишивані вироби, гаварецьку кераміку, ковані вироби, вишиванки коломийських майстринь.

 

Організатори фестивалю запросили народних майстрів для майстер-класів із гончарства, ковальства, лозоплетіння, ткацтва, різьбярства, виробництва художніх виробів із соломки та яворівських розписів. Вперше косівські майстрині провели майстер-клас із виготовлення сирних коників.

На гостей фестивалю також чекали різноманітні конкурси, розваги на батуті, концерти за участю ансамблю бандуристів ЛНМА імені М. В. Лисенка, концерт гурту "Віз", а також лицарські поєдинки та вогняне шоу. Фестиваль був проведений на підтримку бійців АТО.

Джерело: http://znaj.ua/
Фото: Олег Панас

Теги: сир, музей, Фестиваль, бринза


Читайте також:
Коментарі
avatar