Нові моделі «АвтоКрАЗ» для армії і не тільки (ВІДЕО)
26.05.2015 17:10
ПАТ «АвтоКрАЗ» в рамці виставки «Волонтерський воєнпром - 2», яка проходила в Києві з 23 по 24 травня, показав новий модельний ряд продукції, що випускається.

Серед розміщених на виставці авто, вже відомий бронеавтомобіль «Кугуар» - на шасі позашляховика Toyota Land Cuiser 200 і більш важкий КрАЗ «Спартан», який представлений відразу в двох виконаннях: армійському і поліцейському.

«Сьогодні підприємство постійно працює над підвищенням відсотка локалізації бронеавтомобілів. Так, «Спартан» вже почали оснащувати українськими шинами і колісними дисками. Машини «Кугуар» отримали вітчизняне електрообладнання. При наявності державних замовлень, завод може перейти на зварювання бронекорпусів, в тому числі і для важких бронеавтомобілів «Шрек», встановлювати наші бронешкла і всю внутрішню обшивку Сьогодні ведуться роботи з адаптації моделі «Спартан» на «кразовське» шасі. У найближчі місяці вже буде готовий удосконалений варіант такого автомобіля», - зазначив генеральний директор ПАТ« АвтоКрАЗ» Роман Черняк.

Другим важливим напрямком в експозиції ПАТ «АвтоКрАЗ» була техніка для цивільного сектору, серед якої представник нового сімейства розвізних автомобілів - КрАЗ-5401H2. Автомобіль був представлений на виставці з ізотермічним кузовом-фургоном об'ємом 35 кубометрів. В залежності від призначення, шасі може поставлятися в різних версіях по вантажопідйомності: на 6, на 8, на 10, або на 12 тон.

Що стосується самого великого експоната - повнопривідного четрьохосного (8х8) шасі КрАЗ-7634HE, то його вже встигли оцінити нафтовики.

«Нещодавно машиною зацікавилися військові: тому сьогодні ведуться роботи з установки на неї різного виду озброєння.

Більш того, за кордоном на цьому шасі вже роблять бронеавтомобіль «Ураган», який був продемонстрований на нещодавній виставці озброєння IDEX-2015», - розповідає генеральний директор Роман Черняк.

Шасі КрАЗ-7634HE має вантажопідйомність 27 т і повну масу 45 т. Воно оснащене турбодизелем в 400 к.с. і механічною 9-ступінчатою КП. Шасі досить маневренне - радіус розвороту складає 14 м.

ПАТ «АвтоКрАЗ» планує випустити в нинішньому році не менше 2000 автомобілів без російських комплектуючих, які замінили або на вітчизняні, або на імпортні аналоги.

https://youtu.be/RAqjYZvjnBs
Джерело: http://inforesist.org/

Теги: виставка, Кугуар, спартан, ПАТ «АвтоКрАЗ», шрек, бронеавтомобіль, бронетехніка, військова техніка


Читайте також:
Коментарі
avatar