Мирон Маркевич: «Я вважаю, що це успіх» (ВІДЕО)
28.05.2015 00:34
Головний тренер дніпропетровського «Дніпра» Мирон Маркевич поділився враженнями від фіналу Ліги Європи проти іспанської «Севільї», який завершився у Варшаві.

- Я почув правильні слова: нам не вистачило досвіду. Було видно в кожному епізоді, що «Севілья» минулого року вже грала у фіналі Ліги Європи. Звичайно, для кожного тренера почесно пройти такий шлях. Я дуже вдячний футболістам, які зробили це можливим. Ми тільки своїми підказками могли допомогти їм досягти успіху. Я вважаю, що це успіх!

Нам не вистачило досвіду і фарту. Думаю, якби ми не пропустили в першому таймі, то була б зовсім інша гра. Нам забили такі голи, які не можна пропускати - з нічого. Це дійсно говорить про досвід «Севільї». Звичайно, хлопці проявили сьогодні характер, билися до кінця. Так вийшло, що ми закінчували матч у десятьох. Я думаю, що з Матеусом все буде нормально.

Я розумію, що вся країна сиділа перед телевізорами. Ми хотіли перемогти ... Ми грали проти класної команди, але могли перемогти. Ми грали для людей. Сподіваюся, що у нас все попереду, - заявив Маркевич в ефірі телеканалу «2 + 2».

http://vid9.tsn.ua/2015/05/28/34e6e5b30ceaa791b9da6183411602089cf3834e-2.mp4

Теги: Мирон маркевич, фінал, Севілья, Дніпро Дніпропетровськ, Ліга Європи


Читайте також:
Коментарі
avatar