Як живе футбольна школа Маркевича у Винниках (ВІДЕО)
28.05.2015 10:17
Тут Мирон Маркевич такий, яким його нечасто можна побачити. Під час кожного візиту додому Маркевич заходить до своєї футбольної школи.

"Ми не на базі "Олімпіакоса", "Сент-Етьєна", чи "Наполі", ми у "Маленькій Швейцарії". Саме так називають ці тренувальні поля жителі Винник", - так розпочинає свою розповідь журналіст телеканалу 2+2 про те, як Мирон Маркевич продовжує справу батька і опікується футбольною школою у Винниках на стадіоні імені Богдана Маркевича.

Пропонуємо переглянути повністю сюжет випуску "Про Лігу Європи" перед фінальним матчем у Варшаві, у якому "Дніпро" Мирона Маркевича мінімально поступився "Севільї", при цьому продемонстував дуже пристойну гру і ні вчому не поступався більш іменитому супернику.

http://vid9.tsn.ua/2015/05/28/6dcc3ba311cc074030b314216f298ec5eeec6dcf-2.mp4

Теги: Мирон маркевич, Богдан Маркевич, школа Маркевича


Читайте також:
Коментарі
avatar
Хоча "Дніпро" і поступився у фіналі ЛЄ, але команда продемонструвала дуже гарну гру! Мирон Богданович дякуємо за гарний сезон, за море позитивних емоції!!! Ваш батько мріяв,
щоб Ви стали великим тренером, і зараз Він напевне все бачить і радіє за
Вас! Ви здійснили його мрію! Всі Винники вітають Вас!!!
avatar
ВІТАЮ!!! ГОРЖУСЯ ВАМИ!!! ВСЕ ЩЕ ПОПЕРЕДУ!!!  respect
avatar
Які прекрасні люди є у Винниках, справжні патріоти, а ще і спеціалісти найвищого пілотажу у своїй професії!!! Удачі Вам Мироне Бодановичу!!! hands
avatar
Добрийдень ви можете сказати коли у вас набір футболістів зателефонуйте на номер 0987149934
avatar