Гол Гурського приніс мінімальну перемогу «Руху» над «Кар'єром» (ВІДЕО)
31.05.2015 19:30
Володіючи беззаперечною ігровою і теріторіальною перевагою на протязі всього матчу 7-го туру Прем'єр-ліги Львівщини з футболу, який відбувся сьогодні на стадіоні ім. Богдана Маркевича, винниківському «Руху» тільки одного разу вдалося результативно росписатися у воротах «Кар'єру» з Торчинович.

У першому таймі найнебезпечніші моменти біля воріт суперника виникали після виконання рухівцями стандартних ударів. Кілька разів міг відзначитися Олександр Алієв, виконуючи штрафні удари поблизу штрафного майданчику. В одному з ігрових епізодів небезпечно пробивав з меж з кута штрафної Святослав Козловський. А вже на 27 хвилині Олександр Алієв виконав черговий удар з кутового і Андрій Гурський в падінні направив м'яча у сітку воріт «Кар'єру». За рахунку 1:0 команди і пішли на перерву.

Другий тайм проходив за подібним сфенарієм, що і у першому таймі - господарі переважну більшість часу провели в атаці, а гості зрідка відповідали контроатаками. Треба відзначити, що у кількох з таких контроатак, вони мали чудові нагоди, щоб зрівняти рахунок. Рухівці у свою чергу, володіючи тереторіальною перевагою, грішили неточністю у завершенні своїх атак. Тож матч так і закінчився мінімальною премогою «Руху» з рахунком 1:0.

Вже у середу, 3 червня, підопічні Романа Гданського проведуть матч останнього туру у І групі чемпіонату України серед аматорів, у якому на виїзді зустрінуться з оржівським «ОДЕКом».

Більше про новини спорту можна дізнатися тут.

Теги: Рух Винники, Олександр Алієв, чемпіонат Львівщини, Андрій Гурський, Роман Гданський, Кар'єр Торчиновичі