Винниківчанам пояснювали, як тепер нараховують оплату за газ
01.06.2015 00:33
За сприяння ГО «Рідне місто» у п'ятницю, 29 травня, для мешканців м. Винники було проведено семінар-консультацію "ОСББ".

В рамках цього заходу також проводилось роз'яснення щодо нових тарифів на газ та порядку їх нарахування. Дана зустріч з мешканцями була присвячена можливостям створення ОСББ в сучасних умовах із врахуванням індивідуальної специфіки будинків, а також новому порядку нарахування тарифів на газ.

В роботі семінару прийняли участь юрист Андрій Бурий, який ознайомив громадян із законодавчою та нормативною базою щодо процесу створення та функціонування ОСББ, змінами, які відбулись на законодавчому та організацвйному рівнях. Зокрема юрист роз'яснив винниківчанам положення Закону України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку".

Стефанія Климко, голова Асоціації ОСББ "Оберіг" у м. Львові ознайомила мешканців із процесом реєстрації ОСББ, оформленням прибудинкової території, передачею будинку на баланс. В процесі виступу п. Стефанія давала роз'яснення щодо проблемних питань мешканців та поділилась власним досвідом щодо управління ОСББ, застосуванням ефективних та результативних джерел для покриття витрат, а також проінформувала мешканців про діючі програми по енергозбереженню.

Представники ПАТ "Львівгаз": Начальник управлiння реалізації природного газу ПАТ "Львівгаз" - Прохоцька Марія Михайлівна, начальник Пустомитівського УЕГГ ПАТ «Львівгаз» - Войсович Юрій Володимирович та начальник відділу розрахунку - Ольга Чабан надали колективні та індивідуальні консультації споживачам щодо нового порядку нарахування тарифів та врахування пільг при обрахунку. Також вони роз’яснили мешканцям про необхідність завчасного подання показників лічильників та у разі виникнення запитань щодо тарифів звертатися за адресою: м. Львів, вул. Дорошенка, 31.

Один із учасників семінару, координатор «Народного контролю» Володимир Пачаєвець, запросив мешканців у четвер, 4 червня, у громадську приймальню, де вони зможуть отримати безкоштовну юридичну консультацію.

Прийом громадян для отримання правової допомоги відбувається в перший четвер місяця із 16.00 до 18.00 год. за адресою: м. Винники, вул. Шевченка, 5 (приміщення Народного Дому). Попередній запис проводиться за тел. 067 586 35 75.

Джерело: спільнота "Громадська рада м. Винники" у Facebook.


Теги: винниківчани, газ, осбб, тарифи, Володимир Почаєвець


Читайте також:
Коментарі
avatar