Луценко показав у ВР відео із телефону затриманого спецпризначенця РФ (ВІДЕО)
02.06.2015 12:35
У двох заарештованих російських спецпризначенців були вилучені мобільні телефони, у яких збереглися відеозаписи, що підтверджують диверсійно-розвідувальну діяльність військових.

Про це на сьогоднішньому пленарному засіданні Верховної Ради заявив голова фракції "Блоку Петра Порошенка" Юрій Луценко, повідомляє 5 канал.

У приміщенні зали українського парламенту він продемонстрував записи з мобільних телефонів затриманих спецпризначенців РФ, де, за його словами видно, що військові перебували в складі диверсійно-розвідувальної групи ГРУ Федерації, що прибула на Донбас. "Щоб ніхто не сумнівався, ці найманці навіть говорять: "Обнял украинскую землю как родную"", - додав він.

На оприлюднених кадрах - один із бойові та побутові епізоди терористичної діяльності російських ГРУшників на території України. Путінські спецназівці активно обговоряюють свої дії, тож з їхніх слів недвозначно випливає місцехнаходження підрозділу. На кадрах серед досить великої групи російських бойовиків присутній і нині затриманий Єрофєєв (обережно, нецензурна лексика).

Юрій Луценко підкреслив, що затримані військові виконували бойові завдання на Сході України і будуть відповідати перед українським судом за тероризм.

Крім того він відзначив, що практика керівника Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля щодо обмеження пересування транспорту з окупованої території є вдалою і її планується впровадити й у Донецькій області.

"Кремль не просто бреше про двох своїх військових, Кремль продовжує надсилати в окуповані райони Донбасу терористичні групи, бойову техніку і боєприпаси. Президент України вважає, що ракова пухлина підлягає блокаді", - підкреслив Юрій Луценко.


Теги: диверсія, спецпризначенці. нацманці, Юрій Луценко, відозапис, верховна рада, Юрій Луценко. ГРУ


Читайте також:
Коментарі
avatar