Маркевич спростував чутки про свій відхід з Дніпра
03.06.2015 16:15
Головний тренер дніпропетровського "Дніпра" поїхав відпочити в Іспанію, а слова з приводу відставки назвав вигадкою.

"Все це є вигадкою чистої води - заявив Мирон Богданович. - Я взагалі не давав ніякого інтерв'ю виданню, яке опублікувало ці "сенсації " з нібито моїх слів. Навіть не знаю, кому це потрібно ... Втім, мені не звикати. - Чи не вперше навколо мого імені спекулюють якимись плітками, або домислами. На сьогоднішній день я є головним тренером "Дніпра" і нікуди йти не планую".

За словами Маркевича, перед відходом у відпустку він передав гендиректору "Дніпра" Андрію Стеценко і спортдиректор клубу Андрію Русолу службову записку, в якій виклав всі свої побажання - як по передсезонної підготовки, так і з кадрових питань. Керівники клубу в найближчі дні зустрінуться з Ігорем Коломойським і обговорять всі питання, вирішення яких не терпить зволікань.

"Після виходу з відпустки і буде зрозуміло, наскільки власник" Дніпра "зацікавлений у подальшому прогресі команди, - говорить Маркевич. -. Сподіваюся, що у всіх питаннях ми прийдемо до взаєморозуміння з керівництвом клубу. А доти я б попросив журналістів не вигадувати сенсації, навіть якщо вони комусь дуже вигідні. Дайте спокійно відпочити мені і команді після важкого сезону".

Завтра тренер з дружиною відлітає на 10 днів на відпочинок до Іспанії: "Відпочивати будемо неподалік від Валенсії. Досить з нас вже" Севільї".

Раніше телеканал "Футбол 1" заявив, що ймовірність відставки Мирона Маркевича становить 90 відсотків. Причиною можливого відходу є розбіжності з власником клубу Ігорем Коломойським.

Фото: http://www.ua-football.com/

Теги: Дніпро Дніпропетровськ, відставка, тренувальні збори, Мирон маркевич


Читайте також:
Коментарі
avatar