На Сумщині 38-річний чоловік помер за лічені хвилини від нападу бджіл (ВІДЕО)
04.06.2015 09:36
У селі Семенівка Липоводолинського району Сумщини людину закусали на смерть бджоли. З вулика в обійсті бджолярів вилетів рій та сів на дерево. Господиня, яка опікувалася пасікою, попросила сусіда про допомогу. Він поліз на дерево, однак, комахи несподівано його атакували. Про це розповідаєтьсяся у сюжеті ТСН.

Від укусів чоловіку стало зле. За лічені хвилини до нього прибіг сільський фельдшер, однак, врятувати потерпілого вже не вдалося. Його руки були у суцільних бджолиних укусах, кількість яких навіть не рахували. У 38-річного чоловіка не витримало серце і він помер за лічені хвилини.

Сусіди померлого зізналися - знімати рій той поліз голіруч та ще й напідпитку. Можливо, це і стало фатальним, адже бджоли не люблять більше за все різких запахів - алкоголь, парфумів.

За словами завідувача ФАП села Семенівка Сергія Марченка, причиною смерті стала серцево-судинна недостатність: у крові потерпілого виявили бджолиний яд.

Медики пояснюють, алергічна реакція на бджолину отруту у кожної людини різна. Перші ознаки - плями на обличчі, набряки в ділянці шиї й лімфатичних вузлів, людина починає задихатися. Якщо їй в перші 10-15 хвилини надати кваліфіковану допомогу, то шанс на порятунок залишається. Потрібно одразу випити антиалергійні ліки та прикласти холод на обкусані місця.

http://vid9.tsn.ua/2015/06/03/051e93ffa99161b4fcfe84ff88db72fcfb4cb044-2.mp4

Теги: бджоли, алергія, рій, укус, сумщина


Читайте також:
Коментарі
avatar