ДУК "Правий сектор" нагороджено орденом "Герой України"
05.06.2015 10:43
Вчора, 4 червня, у Софії Київській в Будинку Митрополита вручали Ордени «Народний Герой України». Ці нагороди – не урядові. Проект «Народний Герой України» – цілковито волонтерський.

Орден створений на засадах, озвучених його автором і натхненником журналістом Андрієм Боєчком: «Якщо народ може годувати, одягати лікувати і споряджати свою Армію, – то може і нагороджувати!» Двадцять три великих українці нагороджені народним Орденом. Серед них вісьмох вже немає на цьому світі, – вони віддали своє життя за визволення Батьківщини від російсько-терористичних загарбників.

ДУК-інфо вітає нагороджених Орденом Дмитра Яроша та Яну Зінкевич.

Найбільшою несподіванкою церемонії стало відзначення Орденом «Народний Герой України» військового з’єднання Добровольчий Український Корпус Правий сектор. Єдиний збройний підрозділ, що удостоївся такого звання! Це свідчить, що народна легалізація ДУК ПС вже відбулась.

Слово за владою, - повідомляє ДУК-інфо і вітає Дмитра Яроша:

- Друже Провідник, ми вітаємо Вас з двома Орденами – Вашим особистим і врученим Добровольчому Корпусу. Ви заслужили їх обидва. І своєю невтомною працею, і своїм розумом стратега і натхненника, і Вашою особистою участю в боях.

- Щодо себе, то я дотримуюсь принципу геніальної Ліни Костенко, – відповів Провідник Військово-Політичного Руху “Правий сектор”, – «носити політичну біжутерію немає жодного сенсу». Але коли одягаєш на кітель істино народну відзнаку – мороз по шкірі. Вітаю Добровольчий Український Корпус саме з такою нагородою. Навіть з двома! Бо Орден, вручений мені українським народом – це теж заслуга ДУКу. Відзначення подвигу наших бійців на фронтах визвольної війни проти російсько-терористичних загарбників – це, власне, і є визнання законності і легітимності добровольчого руху. І це – найвища нагорода для мене.

Також "ДУК-інфо" вітає командира Корпусу Андрія Стемпіцького, "Летуна":

Друже Командир, ДУК ПС, перш за все, Ваше дітище, результат безсонних ночей, роздумів, ідей і тяжкої праці. Які почуття викликає ця нагорода?

- «Народний Герой України» – це кожен боєць, який знаходиться на передовій. Це – кожен боєць, який невтомно працює в тилу. Це – волонтери і меценати, які вкладаються у розбудову Корпусу. Це – наші загиблі побратими. Це – поранені бійці, а їх уже більше двохсот. Всі вони – Герої України. Визнання народу свідчить про повну і безумовну легалізацію Добровольчого Корпусу Правий сектор.

Друзі, волонтери, побратими! В тилу і на передовій! Приміть сердечне вітання: на прапорі нашого бойового з’єднання з’явився перший Орден. Відтепер наш Корпус – «Народний Герой України». А визнання простих українців – найцінніше, що у нас є.


Теги: правий сектор, Орден, Дмитро Ярош, Дук, Андрій Стемпіцький, Яну Зінкевич, Нагородження


Читайте також:
Коментарі
avatar