Олега Шевчука відсторонено від посади заступника міського голови Винник (ВІДЕО)
05.06.2015, 12:38
Розпорядженням міського голови Сергія Уварова було відсторонено від виконання повноважень за посадою заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шевчука Олега Петровича.

Як повідомляє прес-служба Винниківської міської ради, відповідно до рішення 21-ої сесії Винниківської міської ради № 1859 від 04.06.2015 р. "Про внесення змін у структуру та штатний розпис виконавчого комітету Винниківської міської ради м. Львова" посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради скорочено.

Напередодні сесії Винниківської міської ради, яка відбулась у четвер, 5 червня, "Платформа знищення корупції" в мережі опубліковала відео про те, як минулого року посадовець міської ради бере хабар за сприяння підприємницькій діяльності.

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: рішення, міська рада, Сергій Уваров, Олег Шевчук

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 3
avatar
1 vtuk • 13:06, 05.06.2015
Уваров відхрестився від братана і злив його в унітаз cry
avatar
2 Грек • 14:23, 05.06.2015
А тепер шоб ше Шевчук злив Уварова, свого дружка ше з часів роботи в мєнтовці
avatar
3 Юрій Данчишин • 12:16, 08.06.2015
Нікого Уваров в унітаз не зливав. Він сам себе злив своєю жадністю. Прикро що всі тепер утотожнюють що мер його злив, чому ніхто не говорить що своїм вчинком Шевчук не оправдав довіри депутатського корпусу,мера міста та Винниківчан. Чому той хто давав хабар через рік оприлюднив невідомо яке відео ? Виходить рік мовчав і свої інтереси вирішив. Спитати треба також з нього. Люди не давайте і ніхто не буде брати.
avatar

RedTram
Loading...