Олега Шевчука відсторонено від посади заступника міського голови Винник (ВІДЕО)
05.06.2015 11:38
Розпорядженням міського голови Сергія Уварова було відсторонено від виконання повноважень за посадою заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Шевчука Олега Петровича.

Як повідомляє прес-служба Винниківської міської ради, відповідно до рішення 21-ої сесії Винниківської міської ради № 1859 від 04.06.2015 р. "Про внесення змін у структуру та штатний розпис виконавчого комітету Винниківської міської ради м. Львова" посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради скорочено.

Напередодні сесії Винниківської міської ради, яка відбулась у четвер, 5 червня, "Платформа знищення корупції" в мережі опубліковала відео про те, як минулого року посадовець міської ради бере хабар за сприяння підприємницькій діяльності.


Теги: рішення, міська рада, Сергій Уваров, Олег Шевчук


Читайте також:
Коментарі
avatar
Уваров відхрестився від братана і злив його в унітаз cry
avatar
А тепер шоб ше Шевчук злив Уварова, свого дружка ше з часів роботи в мєнтовці
avatar
Нікого Уваров в унітаз не зливав. Він сам себе злив своєю жадністю. Прикро що всі тепер утотожнюють що мер його злив, чому ніхто не говорить що своїм вчинком Шевчук не оправдав довіри депутатського корпусу,мера міста та Винниківчан. Чому той хто давав хабар через рік оприлюднив невідомо яке відео ? Виходить рік мовчав і свої інтереси вирішив. Спитати треба також з нього. Люди не давайте і ніхто не буде брати.
avatar