На канікули – переможцями! Учасники Народного ансамблю танцю «Святослав» здобули перемогу на всеукраїнському конкурсі! (ФОТО)
06.06.2015 20:30
Закінчення навчального року в колективі «Святослав» відзначили високою переможною нотою.  Останніми днями травня винниківські танцюристи здобули диплом першого ступеня на Всеукраїнському фестивалі дитячо-юнацької творчості «Папороті цвіт 2015» у номінації народна хореографія. Найвищим призовим місцем журі відзначило найяскравіші танці колективу «Мальви» та  «Грицю, Грицю, до роботи» у виконанні підготовчої групи ансамблю.

За доброю традицією, поїздка на конкурс відбулася за сприяння мецената та почесного президента ансамблю Григорія Козловського. І знову юні танцюристи з маленького міста із великим серцем, як любить говорити про Винники п. Григорій, вразили своїм талантом та майстерністю публіку всеукраїнського рівня.

Фестиваль-конкурс «Папороті цвіт» відбувся у місті Бучач, що на Тернопільщині, в оточенні мальовничих гір, на березі озера. Утім, поїздка виявилася доволі складною. Далася взнаки важка дорога та виснажливе хвилювання перед конкурсом.

Від змагання до змагання учасники ансамблю повинні підтверджувати свій рівень, і доросла відповідальність лягає на їх юні плечі. Проте, винниківчанам дуже хотілося перемогти, незважаючи на не зовсім комфортні умови. На сцену виходили із молитвою на устах. А після виступу уже купалися в аплодисментах залу та високих оцінках журі.

Свою перемогу танцюристи разом із батьками відсвяткували на молодіжній дискотеці, а наступного дня побували на екскурсії в Тернополі.

Головний хореограф ансамблю Тетяна Патер не приховувала захоплення своїми вихованцями. Адже участь і перемога на подібних змаганнях є показником щоденної та кропіткої роботи в залі. І саме першість є свідченням високої результативності праці викладача та тренерів.

За кілька тижнів мистецтвом танцю і майстерністю учасників «Святослава» зможуть насолодитися усі винниківчани, адже ансамбль готується до звітного концерту. Наші танцюристи впевнені, що виступ у рідному місті буде найяскравішим з усіх конкурсів та гастролей.


Теги: Григорій Козловський, Тетяна Патер, Тернопільщина, конкурс, Бучач, святослав, Папороті цвіт 2015


Читайте також:
Коментарі
avatar