«Правий сектор» прийшов на допомогу львів’янам, щоб захистити стадіон від «тітушок»
08.06.2015 17:50
«Правий сектор» Львівщини став на захист мешканців вулиці Петра Панча 18а у Львові, які намагаються вберегти прибудинковий стадіон від незаконної забудови.

Територія, де розташований спортивний об’єкт, поклала в око будівельній фірмі. Навколишні мешканці, аби не дати розпочати роботи, влаштували на території постійне чергування.

Минулого тижня, у п’ятницю представник забудовника привів з собою на боротьбу з місцевими мешканцями близько 20 молодиків спортивної зовнішності. «Тітушки» намагалися відтіснити людей з стадіону. «Прийшла група з 15 чоловік і стали поблизу стадіону. Я, побоюючись фізичної розправи, викликала міліцію», – розповідає одна з мешканок прилеглого будинку Світлана Федірко.

Разом з тим, люди зателефонували й на гарячу лінію «Правого сектора» Львівщини. Активістам вистачило кількох хвилин, аби добратися до місця конфлікту, в той час як міліція їхала щонайменше годину. Люди були здивовані, адже не очікували такої оперативної реакції правосекторівців на їх дзвінок.

Після нетривалої розмови представників« Правого сектору», а серед них були і ті, хто нещодавно повернувся з передової, запал у молодиків брати штурмом спортивний майданчик швидко зник і вони невдовзі розійшлися. Далі за справу взявся юридичний відділ організації. Юристи хотіли поглянути на дозвільні документи на проведення підготовчих робіт. Представник фірми «Олдімстрой» Ілля Мірошник, який власне і керував діями «тітушок», попри запевнення, що усі документи є в наявності, їх так і не зміг пред’явити.

Відтак, активісти «Правого сектора» вже звернулися в прокуратуру, міську раду та дершархбудконтроль, аби там перевірили законність початку робіт. Разом з тим, правосекторівці пообіцяли мешканцям Петра Панча й надалі оперативно реагувати на подібні виклики.

Джерело: http://ps-zahid.info/

Теги: будівництво, тітушки, львів'яни, правий сектор, Світлана Федірко, стадіон, дитяча площадка, Ілля Мірошник


Читайте також:
Коментарі
avatar