Злив розпочався: "ДНР" та "ЛНР" визнали, що вони і Крим - частини України
09.06.2015, 18:08
У запропонованому лідерами бойовиків "ДНР / ЛНР" проект змін до Конституції України, який був направлений в контактну групу з врегулювання конфлікту на Донбасі, Крим і Севастополь названі частиною України, повідомляєє Joinfo.ua.

"До складу України входять: Автономна Республіка Крим, окремі райони з особливим статусом Донецької та Луганської областей, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області, міста Київ та Севастополь ", - йдеться в статті 133" документа ".

У даному проекті також зазначено, що "міста Київ та Севастополь, окремі райони з особливим статусом Донецької та Луганської областей мають спеціальний статус, який визначається законами України".

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: терористи, ЛНР, ДНР, Крим

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...