Винниківчани серед перших абонентів в Україні, які отримали покриття 3G від «Київстар»
09.06.2015 21:54
"Київстар" розпочав надавати комерційні сервіси в мережі 3G. У понеділок, 8 червня, телеком-оператор ”Київстар” запустив свою першу 3G мережу в комерційну експлуатацію у Львові. Окрім Львова швидкісний Інтернет доступний і у Винниках, Дублянах та селі Малехів (карта покриття).

Послуги мережі 3G доступні всім абонентам "Київстар", в яких мобільні телефони підтримують цю технологію. При цьому тарифікація послуги швидкісного мобільного інтернету здійснюється за тими цінами та умовами, які діють в актуальних тарифних планах абонентів. Також абоненти можуть вибрати один із нових тарифних планів, які спеціально орієнтовані на користувачів сучасних інтернет-технологій. А ті, кому потрібно дуже багато користуватись швидкісним мобільним інтернетом, можуть додатково підключати інтернет-пакети обсягом від 50 до 3 000 мегабайт.

Варто додати, що соціальні мережі у тарифних планах оператора «Київстар» у мережі 3G не тарифікуються. Відтак, доступ до улюблених «Facebook», «Twitter», «Вконтакти» тощо – безкоштовний.

Відеоінструкції з налаштування 3G на своєму смартфоні, чи планшеті можна переглянути на нашому каналі Youtube, або на офіційному Youtube-каналі телеком-оператора "Київстар".


Теги: винниківчани, Винники, абоненти, Інтернет, Київстар, 3G


Читайте також:
Коментарі
avatar