У Винниках горіло приміщення комунальників
10.06.2015 09:12
Вчора, близько 22.00, на вулиці Кільцевій у Винниках сталася пожежа у приміщенні смітєзбірника, у якому на сьогоднішній день тримають свій інвентар комунальники. Пожежу вдалось ліквідувати до прибуття спецтехніки. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook керівник Винниківської Самооборони Володимир Почаєвець.

Комунальники зізнаються приміщення знаходилось у захаращеному стані, але вже на наступний день обіцяли провести обстеження інших приміщень, щоб в подальшому не виникало подібних ситуацій.

"Одна з версій загорання - службове недбальство. Що там робив працівник комунальної служби який офіційно у відпустці - невідомо. Прикро і те, що люди які живуть на перших поверхах відмовились надати доступ до води (дали тільки одне відро), тому воду доводилось зносити і з дальніх поверхів, і навіть з 8", - пише Володимир Почаєвець.

Також очільник винниківських самооборонівців звертає увагу на те, що по при тотальну забудову, нікого не цікавить питання спорудження пожежної частини у Винниках, або придбання техніки для обслуговування міста.

"Пожежна частина яка обслуговує Личаківський район та м. Винники знаходиться на вул. Богдана Хмельницького у Львові, до нас хлопці приїхали з вулиці Підвальної (кажуть, що їм ближче). Виклик поступив 22.01, прибули близько 22.20 - висновки робіть самі" - написав Володимир Почаєвець.

P.S. Ще на початку ХХ століття у Винниках була своя пожежна служба.


Теги: Кільцева, Володимир Почаєвець, Пожежа, комунальники


Читайте також:
Коментарі
avatar