Офіційно: Україна заявила в Раду Європи про окупацію РФ частини її території
11.06.2015, 09:43
Україна офіційно задокументувала на міжнародному рівні, що частина її території окупована Російською Федерацією.

В офіційному зверненні України до Ради Європи Київ призупинив виконання низки статей Європейської конвенції з прав людини, таким чином поклавши на РФ всю відповідальність за порушення будь-яких статей Європейської конвенції з прав людини в зоні АТО, повідомляє Joinfo.ua.

Текст відповідного звернення України розміщений на сайті Ради Європи.

Крім раніше поширеної Києвом заяви про те, що Крим і Севастополь є територією, тимчасово окупованою РФ в результаті збройної агресії Росії проти України, новим зверненням цей статус поширений також на окремі території Луганської та Донецької областей, заявив глави МЗС Павло Клімкін.

"Враховуючи агресію Російської федерації проти України, яка проходила за участю регулярних (підрозділів) Збройних сил РФ і незаконних збройних формувань, які направляються, управляються і фінансуються Російською Федерацією, проводиться антитерористична операція ...

Російська Федерація, яка насправді окупувала деякі території Донецької та Луганської областей і здійснює управління ними, цілком відповідальна за дотримання і захист прав людини на цих територіях, відповідно до міжнародним гуманітарним правом і міжнародно встановленими правами людини ", - йдеться в заяві.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Світ | Теги: окупація, Павло Клімкін, Росія, Рада Європи, звернення, МЗС

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...