Не подарунок, а ультиматум: що отримав Путін від Папи?
12.06.2015 10:15
Начитаються наші люди російських газет, а потім несуть в маси послання сатани. Я про прийом Путіна у Ватикані, який у нас спотворили, перекрутили і опошлили за усталеною традицією. Тому хочу внести ясність, відчуваю католицьку і журналістську причетність.

По-перше, Путіна зустріли в апартаментах Святого престолу більш, ніж стримано, що відзначили всі оглядачі. По-друге, Путіна не нагороджували, а він обмінявся з Папою подарунками. Подарував вишитий золотом храм Христа Спасителя зі зрозумілими коментарями.

У відповідь Папа простягнув медальйон Ватикану разом апостольським умовлянням Evangelii Gaudium. А це заклик до миру, рівносильний ультиматуму. Цього разу Понтифік прямо говорив про припинення війни в Україні з боку російської держави і закликав свого візаві докласти для цього всіх зусиль.

Напередодні зустрічі Франциска з Путіним, головний архієпископ Києва Святослав Шевчук та президент Синоду української греко-католицької Церкви написали листа до Ватикану, в якому просили Святого Отця «бути голосом українського народу, його дітей, і всіх віруючих католиків в Україні, які страждають від путінської агресії». Папа так себе і повів.

Ще він намагався домовитися з Путіним про свій візит до Москви, від якого завжди відхрещувалась РПЦ. Путін запевнення дав, але може і не виконати. В обох випадках це перемога дипломатії Ватикану. Взагалі, там обговорювалося багато цікавих речей, аж до хамської поведінки Кирила.

Олександр ПРИЛИПКО, uainfo.org


Теги: Ватикан, Володимир Путін, візи, Папа Римчький, ультиматом, Святий престол


Читайте також:
Коментарі
avatar