Кримські жителі показали початок сезону (ВІДЕО)
12.06.2015, 13:28
В анексованому Росією Криму офіційно стартував пляжний сезон, однак туристи не надто поспішають відпочити на березі моря.

Як йдеться в сюжеті ТСН.День, тепер жителі анексованого півострова один за одним викладають відео і світлини з порожніми місцями відпочинку

Так, одна із місцевих мешканок вирішили прогулятися на популярний раніше пляж в селі Орлівка, що поблизу Севастополя. Вона з камерою в руках обходить територію і коментує все, що бачить.

По мірі наближення до моря кількість порожніх пляшок від алкоголю збільшується у геометричній прогресії. Кількість відпочивальників – навпаки.

"Цвинтар заритих пляшок. У нас пляжі в такому стані не були ніколи", – коментує жінка.

Побачити хоч когось оператору-любителю так і не вдалось. Жінка згадала, що раніше нічого подібного в своєму рідному селі не бачила. Відпочивальники були завжди.

Поряд з ними процвітали торгові павільйони тощо. На сам кінець жінка подякувала президенту Росії і попросила його якнайшвидше забиратись із Криму.

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: сміття, Пляж, пляшки, Росія, анексія, Крим

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...