Співачка Brava презентувала відеокліп "Втікаю!..." (ВІДЕО)
13.06.2015 13:37
Експресивна співачка BRAVA презентувала дебютний відеокліп "Втікаю!...".

Відеоробота відзнята на ліричну пісню, яка була написала співачкою у 2014 році. Головна ідея кліпу - любов, яка ніколи не помирає і продовжує жити, не зважаючи ні на що... У кожного з нас настає такий період у житті, коли хочеться втікати від усього, навіть від себе! Але краще втікати не куди-небудь, а у обійми коханої людини...

Робота над кліпом тривала близько року, а 12 червня в ефірі програми "SMC" відбулась її презентація. Автором пісні є Brava,ідея та режисура належать також виконавиці.

У кліпі були задіяно багато акторів, в тому числі й випускники Міжнародної акторської школи CinemaHall. Головну роль зіграв Єгор Кузнєцов, який був запрошений з Італії. А наймолодшою героїнею кліпу стала донька співачки - Аделіна. 

Зараз Brava готується до поїздки за кордон, де запрошена в якості гості та члена журі на один з найпрестижніших фестивалів Угорщини. Після повернення вона обіцяє приємно здивувати шанувальників своєї творчості новою роботою!

 

Довідка:

BRAVA – експресивна співачка, що володіє потужним голосом, унікальним тембром, неординарною зовнішністю, енергетикою та неабиякою харизмою!
Створює пісні для себе та для інших.

З музикою пов’язана ще з дитинства, володіє грою на арфі та фортепіано.

Має музичну освіту та навчає вокалу усіх, хто мріє співати.

Ця співачка працює у багатьох жанрах і не боїться експериментувати. Вона володіє як естрадною, так і академічною та народною манерами співу, тим самим викликаючи захоплення серед слухачів.

Виконавиця має за плечима великий досвід роботи та безліч перемог на престижних міжнародних конкурсах по усьому світу. Тепер вона постійний гість та член журі численних конкурсів та фестивалів як в Україні, так і поза її межами!

BRAVA змогла доказати, що в Україні є якісна музика і талановиті виконавці!


Теги: кліп, Brava, презентація


Читайте також:
Коментарі
avatar