Історико-краєзнавчий музей запрошує на звітний концерт Народного ансамблю танцю «Святослав»
16.06.2015 17:53
У неділю, 21 червня, у Винниках на території виставкового залу Історико-краєзнавчого музею відбудеться звітний концерт Народного ансамблю танцю «Святослав» та святковий ярмарок.

Гості свята матимуть змогу придбати сирні вироби відомих господарств: «Шеврет» із Мостиського району запропонують сири (кроттен, бюш, томет, фету, сігалон), виготовлені за традиційною французькою технологією, а представники товариства «Жива земля» - молочні продукти за швейцарськими рецептами, також буде представлена «солодка» продукція винниківських  та вінницьких пасічників, вироби народних майстрів: ткані та вишивані вироби, гаварецька кераміка, ковані вироби, вироби з дерева, вишиванки, а також можна буде спробувати свої сили у стрільбі з лука та арбалета.

Будуть  проведені майстер-класи для усіх бажаючих із гончарства, лозоплетіння та малярства на склі.

Звітний концерт Народного ансамблю танцю «Святослав» розпочнеться о 17.00. Після закінчення концерту адміністрація музею запрошує винниківчан та гостей міста на концертну програму гурту «Дриг». Також під час свята всі охочі матимуть змогу оглянути діючі виставки, які демонструють давні ремесла і етнографію нашого краю за допомогою світлин та експонатів музею.


Теги: звітний концерт, свято, святослав, майстер-клас, музей


Читайте також:
Коментарі
avatar