Вашингтон попередив Путіна. Ситуація може погіршитися
16.06.2015 15:06
Помічниця держсекретаря США Вікторія Нуланд вчора заявила про наміри Білого Дому надати Україні летальну озброєння для відбиття російської агресії, у разі погіршення ситуації в зоні конфлікту. Про це пише у своєму блозі в інтернет-виданні "Обозреватель".

"Варто нагадати, що висновки світових військово-політичних аналітиків говорять про те, що США планують розмістити в ряді східноєвропейських країн ракети середньої і малої дальності, важке оборонне (напевно і наступальне) озброєння, але Україна в списку цих країн поки, повторююсь, поки не числиться.

На моє глибоке переконання, в Овальному кабінеті не на жарт задумалися про рентабельність надання Україні озброєння, можливі переговори на тему розміщення вищезазначених ракет, у тому числі, на території нашої країни.

У російських пропагандистських ЗМІ піднімається на вищий рівень тема активації відритого холодного протистояння з США і також, орієнтованих на тісну взаємодію з США в оборонному і політичному питанні, країн. Йдеться також і про Україну.

З цього випливає, що Москва володіє інформацією про якусь конфіденційну домовленость між українською та американською адміністраціями Президентів, що в разі відновлення активних бойових дій з боку Росії, США буде діяти рішуче в питанні надання Україні високоточного, летального озброєння, і, напевно, російська пропаганда отримала команду з Кремля підготувати до такого сценарію населення країни.


Теги: Агресія, сша, Вікторія Нуланд, Росія, озброєння


Читайте також:
Коментарі
avatar