Путін відроджує «штрафбати»: на Донбас з РФ їдуть натовпи амністованих «зеків»
16.06.2015 15:55
Путін знову почав відправляти на забій у східні регіони України своїх співвітчизників-зеків. З початку червня на Сході України спостерігається вкрай висока активність російсько-терористичних військ, проявом чого стали постійні обстріли та атаки бойовиків «русского мира» на позиції сил АТО, в тому числі із застосуванням важких озброєнь, аналізує ситуація секція «Дельта» групи «ИС», повідомляє Joinfo.ua.

Не секрет, що з кожним днем ​​кількість луганських «ополченців» постійно зменшується. А для «специфічних» завдань (розвідка боєм, лобова атака) дурнів в «Д/ЛНР» просто не вистачає. Але Кремль знайшов вихід - в традиціях свого кумира Сталіна. У Росії, «на честь 70-річчя Перемоги» оголосили масштабну амністію, яка зачіпає близько 60 тис. ув'язнених. Вже напередодні 9 травня з в'язниць на свободу було випущено понад 2 тис. засуджених.

І ось, за даними «ИС» від інсайдерів в «ДНР», на початку червня з Росії на територію, підконтрольну терористам, прибуло близько 200 амністованих «ополченців». Швидше за все, це була перша партія з тих двох тисяч, випущених «на свободу» до 9 травня. Поспішність

амністії (до 9 травня) пояснюється тим, що «щасливчики» повинні були пройти підготовку в одному з польових таборів в Ростовській області перед відправкою на Донбас.

На жаль, в Україні їм уготована лише одна роль - гарматного м'яса, припертого ззаду російськими загороджувальними загонами зі спецназу МФД РФ, який прибув на Донбас одночасно з амністованими. Про повернення живими назад на батьківщину колишні «зеки» можуть навіть і не мріяти. Кремлівський режим не зацікавлений у кримінальниках зі зломленою психікою і досвідом ведення бойових дій.

У зв'язку з цим останнім часом на Донбасі і спостерігаються безглузді атаки «ополченців» і розростаються «алеї слави» на кладовищах здихаючої «Новоросії».

Крім «забійного м'яса» Росія, за перші тижні червня перекинула на Донбас кілька ешелонів з військовою технікою: близько 20 одиниць 152-мм самохідних гаубиць «Акація», до 10 одиниць 152-мм САУ «Мста-С», а також танки, БТР, станції радіорозвідки, інженерну техніку, командно-штабні машини.

11 червня з Росії в «Д/ЛНР» прибув черговий конвой із 100 автомобілів з «гуманітарною допомогою» для «ополченців». Відразу ж після цього інтенсивність обстрілів позицій сил АТО зросла з новою силою, - особливо з використанням 152-мм артилерії.

Причини загострення на Донбасі не змінилися - примус України до співжиття з «Д/ЛНР» з метою подальшого розвалу нашої країни.


Теги: диверсанти, бойовики, Путін, зек, ДНР, ЛНР, ато, Спецназ


Читайте також:
Коментарі
avatar