Тарифи на водопостачання у Винниках не підніматимуть, - виконком ВМР
16.06.2015 19:31

Сьогодні, 16 червня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Винниківської міської ради.

Директор МКП «Винниківське» Сергій Булич звернувся до виконавчого комітету з пропозицією повторно підняти тарифи на водопостачання та водовідведення для населення м. Винники.

Однак, як повідомляє офіційний сайт ВМР, окрім члена виконкому Павла Фіщука, який не заперечував щодо підняття тарифів для винниківчан і сказав, що питання потрібно вивчити, обґрунтувати і підняти, виконавчий комітет відхилив пропозицію директора МКП «Винниківське.

Міський голова Сергій Уваров заявив, що ніколи не погодиться на підняття тарифів для населення і тариф для мешканців міста залишиться незмінним. Також міський голова розкритикував роботу директору МКП, сказавши, що за рахунок людських коштів не дозволить «тягнути» підприємство і пригрозив Сергію Буличу звільненням із займаної посади. Тому для винниківчан тариф залишається незмінним. Тариф збільшиться на 2 грн. лише для інших структур та бюджетних організацій.

Також прес-служба ВМР повідомляє, що за розпорядженням міського голови м. Винники Сергія Уварова створена комісія для перевірки фінансово-господарської діяльності МКП «Винниківське». За результатами цієї перевірки міським головою буде прийняте рішення щодо доцільності перебування Сергія Булича на займаній посаді.


Теги: Сергій Уваров, тарифи, виконком, вмр, Павло Фіщук, Сергій Булич, водопостачання


Читайте також:
Коментарі
avatar
То МКП взагалі треба розформувати і передати на баланс Львівводоканалу, Створили підприємство на трубі Львівводоканалу і перепродують воду винниківчанам-львів'янам!!! Винниківчани оплачували всі трубопроводи до своїх будівель, а вони їх включали в кошториси, попринімали на баланс МКП і тепер перпродують воду!!!
avatar
Передвиборча компанія розпочалася. Уваров ще одного давнього друга топить.
avatar
Нічого в Винниках не міняється. Одні далі хочуть залишитися при кориті, інші рвуться до нього. Всі старі лиця, у всіх рильця в пушку. Вішають лапшу на вуха винниківчанам а ті знов хавають. Привезти сюда якогось Саакашвілі, нехай би тут всю шваль попересаджував. Вони там всі поголовно в міській раді позажиралися і всьо їм мало! Цирк між собою перед виборами демонструють. Принести шини і обгородити їх нехай позажарюються!
avatar
То є просто передвиборча кампанія і популізм! Хай так наш мер не розповідає про захист і піклування перед громадянами міста ! А розповість куди поділася земля громади, де зникло комунальне майно яке за безцінь розпродається, чи віддається потрібним людям?Де дитячий садок на який так чекають діти?А говорити про захист громади перед виборами ми всі вміємо?Чому ж не піднімається питання про таку велику ціну на газ,на опалення чому??? За це не треба говорити ! а за воду самий раз, підняли  з 7.71 до 9.97 ( на 2.26 грн) вже почалася паніка , а те що газ з 1.18 до.7.18 то нічого страшного можна платити проковтнули чергову пігулку і нормально далі живемо.А те що Винниківський водоканал єдине підприємство на Львівщині якому міська рада не підняла тариф до обгрунтованої ціни і воно з труднощами працює до нині, і старається щоб в домівках винниківчан була завжди вода, то не хвилює нікого!! Люди нерозуміючи нічого,підбурювані деякими депутатами з міським головою які ще раз хочуть пролізти в міську раду  до грабувати і знищити місто! В черговий раз купляються на порожні обіцянки і передвиборчі програми!ГАНЬБА НАШОМУ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ І ДЕПУТАТАМ ГАНЬБА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
Згідний, що це передвиборча компанія почалася. Але це не означає, що треба захищати МКП. Тарифи на воду у Винниках вищі ніж у Львові. Для чого нам таке підприємство, яке створив сам уваров з буличом ше за першої своєї каденції. Чому нам перепродують воду львівводоканалу, якщо винники відносяться до Львова? Потрібно шоб винники обслуговував сам львівводоканал, а не якісь комунальні підприємства які заробляють на перепродажі води!
avatar
Громада ! Ще таке без свого водоканалу існувати місту ! Коли будуть ставатися аварії на водопроводах, витоки каналізації посеред будинків, на городах ,то вже не буде так скоро їхати бригада своя з Винник а будемо довго чекати коли приїде аварійна бригада зі Львова, чекати кілька днів може й тиждень! Тоді всі спамятаються ! Але буде вже пізно!!!
avatar
Не вводьте в оману людей! Підприємство має залишитись у Винниках, але має входити в структуру Львівводоканалу, а не бути комунальним підприємством м.Винники. Винниківчани одночасно є львів'янами і мають отримувати воду по тій ціні, що і львів'яни, і обслуговувати Винники має підприємство Львівводоканалу. Таке комунальне підприємство, як зараз було вигідне і Уварову і Буличу. Підприємство для відмивання бабла і перепродажу води. Уваров перед виборами зливає вже всіх, піариться на здачі своїх, щоб втриматись при владі. Наживались всі на тих комунальних підприємствах, за рахунок винниківчан, а тепер піаряться правильними діями, щоб прийти до влади знов!
avatar