РФ не має прав на свій гімн, вони в українців, - російський журналіст
16.06.2015 22:54
Авторські права на публікацію гімну Російської федерації, "Священної війни" та іншої "пісенної класики" Росії оформлені на компанію в Штатах, яка належить американським українцям.

На найсвятіше РФ - її гімн «не впливає навіть та обставина, що текст гімну змінюється разом "з лінією партією", передає Joinfo.ua слова російського журналіста Георгія Янса, тільки біда в тому, що права на гімн Росії не належать.

"Ще у квітні уральські журналісти з'ясували, що "Священну війну", гімн РФ і багато інших популярних російських пісень користувачі Інтернету можуть використовувати в ролику на популярному відеохостингу YouTube тільки з дозволу американців. Як виявилося, авторські права на публікацію цих та багатьох інших композицій оформили на себе зареєстровані в США компанії. І Російське авторське товариство навіть при бажанні пред'явити їм претензії не зможе ", - повідомив журналіст у своєму блозі на "Ехо Москви".

"Далі ще смішніше", - попереджає журналіст. За його даними, власниками фірми, яким належать права на "пісенну класику", є американські українці.

"Для" 86% "дана обставина, як червона ганчірка для бика. Когнітивний дисонанс рулить.", - написав російський журналіст.


Теги: пісня, youtube, Георгій Янс, журналіст, гімн, авторські права, Росія


Читайте також:
Коментарі
avatar