«Рух» не втримав перемогу у Плисках
18.06.2015 08:25
Як повідомлялось раніше, винниківський «Рух» на виїзну гру 2-го туру другого групового турніру чемпіонату України серед аматорів з командою «Єдність» Плиски вирушив резервним складом.

На 38 хвилині першого тайму нападник «Руху» Юрій Фурта відкрив рахунок, але вже через чотири хвилини гості вирівняли рахунок. На 13 хвилині другого тайму Фурта знову вивів винниківчан вперед у рахунку, але через п'ять хвилин суперник знову зрівняв рахунок. Більше у цьому матчі команди не забивали, матч завершився з рахунком 2:2.

Другий матч групи А, у якій виступає «Рух», завершився також результативною нічиєю. Лідер групи «Колос» Ковалівка, програючи по ходу поєдинку у Вінниці з рахунком 3:1, лише на 3-ій доданій хвилині матчу зумів врятуватись від поразки.

На наступну середу, 24 червня, у Винниках на стадіоні ім. Богдана Маркевича вдбудеться останній матч групи А, у якому рухівці прийматимуть «Колос» Ковалівку. Дві команди практично вирішили питання виходу у наступний етап чемпіонату, тож боротьба між ними буде тільки за те хто займе перше місце у групі.

Також нагадуємо, що у неділю, 21 червня, на стадіоні ім. Богдана Маркевича винниківський «Рух» проведе одну з важливіших зустрічей сезону. Підопічні Романа Гданського у матчі останнього туру першого кола чемпіонату Львівщини прийматимуть одного з основних конкурентів за призові місця чемпіонату - СКК «Демня».

Більше про новини спорту можна дізнатися тут.

Теги: Юрій Фурта, чемпіонат аматорів, Колос Ковалівка, Єдність Плиски, Рух Винники