Іван Росоловський вимагає від мера Винник спростування недостовірної інформації
18.06.2015 12:23
В редакцію сайту "Винники Plus" звернувся голова Громадської організації "Доступне житло Львівщини" Іван Росоловський і повідомив про те, що сьогодні, 18 червня, він особисто зареєстрував у приймальні міської ради м. Винники вимогу до міського голови Сергія Уварова про спростування розповсюдженої ним недостовірної інформації.

У даній вимозі п. Росоловський пише про те, що вчора, 17 червня, на офіційному сайті Міської ради м. Винники було опубліковано статтю під назвою «Фарисейські наміри Фіщука», де міським головою м. Винник, було згадано у некоректній формі його прізвище та звинувачено у несплаті 145 201,5 грн. інвестиційних внесків (разом зі штрафами), а також у тому, що «п. Росоловський хоче будувати на вул. Сухомлинського будинок,якому суд це заборонив, де замовником є невідома особа з Донецька».

«Насправді ж все наведене у поширеній статті Вами. не має жодного відношення до дійсності. Більше того такі заяви посадової особи органу місцевого самоврядування є не тільки провокаційними, аморальними, й відверто перекручують інформацію, та грубо порушують закон», - пише Іван Росоловський.

Якщо таке спростування у зазначений спосіб не буде зроблене з боку міського голови м. Винник протягом найближчих днів, Іван Росоловський обіцяє захищати гарантовані йому Конституцією України та її законами права у судовому процесі.

Далі не будем від себе коментувати та цитувати дану вимогу, а пропонуєм читачам перглянути її в цілому, а також надаєм фотокопії цієї вимоги:

Міському голові м. Винники

Уварову С.І.

Від громадянина України

Росоловського І.Й.

м. Львів ...................................

В  И  М  О  Г  А

про спростування недостовірної інформації

17 червня 2015р. у поширеній публічно статті під назвою «Фарисейські наміри Фіщука», яка розміщена на офіційній інтернет-сторінці Винниківської міської ради за посиланням : http://vynnyky.in.ua/news/farisejski_namiri_fishhuka/2015-06-17-1194, Вами як міським головою м. Винник  - посадовою особою органу місцевого самоврядування, було згадано у некоректній формі моє прізвище та звинувачено мене у несплаті 145201,5 грн. інвестиційних внесків (разом зі штрафами), а також у тому, що«п. Росоловський хоче будувати на вул.Сухомлинського будинок,якому суд це заборонив, де замовником є невідома особа з Донецька».Невідомо для яких цілей цей будинок мав бути. В наступних інтерв’ю ми розкажемо про їх фінансистів, їх цілі та завдання».

Насправді ж все наведене у поширеній статті Вами. не має жодного відношення до дійсності. Більше того такі заяви посадової особи органу місцевого самоврядування є не тільки провокаційними, аморальними, й відверто перекручують інформацію, та грубо порушують закон.

Обставини викладені у статті є також надуманими і тому що:

Міському голові м. Винники Уварову С.І., є добре відомо, що по питанню сплати інвестиційних внесків на даний час за позовом прокуратури Личаківськогорайому м. Львова існуєцивільно-правовийспір, якийрозглядається Личаківським районним судом м. Львова, по якому ще до речі не відбулось жодного судового засідання, а поширення недостовірної інформації про даний спір може трактуватися як тиск на суд та правоохоронні органи у процесі прийняття об’єктивного рішення, а також - як намагання впливати та маніпулювати за допомогою офіційних засобів масової інформації думкою населення міста Винники.

Міському голові м. Винники Уварову С.І., є добре відомо хто саме здійснює будівництво будинку по Сухомлинського, оскільки саме він -як посадова особа підписував відповідні рішення та ознайомлювався з документацією, яка подавалась на затвердження виконавчими органами Винниківської міської ради.

Принагідно довожу до Вашого відома, що вживання термінології «невідома особа з Донецька» є некоректним, та таким, що говорить про Ваше зневажливе ставлення до громадян України незалежно від місця їх народження та проживання. Окрім того особа про яку йдеться «як невідому з Донецька» на даний час проживає у статусі тимчасово переміщеної особи,разом із членами своєї родини у м.Маріуполі, та здійснює діяльність по наданню медичної допомоги бійцям, які перебувають в зоні АТО та охороняють нашу державу від ворога. Власне частина таких захисників вітчизни, у яких є сімї з маленькими дітьми, а такожсімїзагиблихвоїнів АТО,і планують оселитись у багатоповерховому будинку по вул. Сухомлинського та проживати у м. Винники.

Щодо висвітленої Вами інформації про заборону будівництва будинку по Сухомлинського, також доводжу до відома, що на даний час спір знаходиться у судових інстанціях, і тому такі будь-які висловлювання та коментарі посадових осіб про нього, розцінюю як пряме та грубе втручання у мою господарську діяльність та намагання вплинути на об’єктивний розгляд справи у суді.

Прикро, що міський голова  гарного та мальовничого міста Винники у своїх висловлюваннях та статтях демонструє явну неповагу до людей, які допомагають державі своєю волонтерською та повсякденною жертовною працею, та вживає у такий важкий для країни час термінологію, яка містить ознаки дискримінації та розпалювання національної ворожнечі.

Відповідно до ст.19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до норм Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова керується у своїй діяльності Конституцією та законами України.Ані ст.107 Конституції України, ані Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» не передбачають розповсюдження недостовірної, відверто брехливої інформації про будь-яку особу, тим більше – звинувачення у діях фінансового характеру.

Відповідно до ч.4 ст. 277 Цивільного кодексу України поширювачем недостовірної інформації про мене у даному випадку є Винниківська міська рада, та саме Ви – Уваров С.І., в якості міського голови м. Винники.

За ст. 3 Конституції України честь та гідність людини віднесені до найвищих соціальних цінностей в Україні.

На підставі вищевикладеного, керуючись Законом України "Про інформацію", ст.ст. 23, 201, 277, 278, 1167 Цивільного кодексу України, п.п. 1, 3, 8, 9, 13, 15, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 28 Постанови Пленуму Верховного Суду України «Про судову практику у справах про захист гідності та честі фізичної особи, а також ділової репутації фізичної та юридичної особи» від 27.02.2009 р. №1:

ВИМАГАЮ невідкладно розмістити на офіційному сайті Винниківської міської Ради (http://vynnyky.in.ua) статтю, якою спростувати недостовірну інформацію про Росоловсього І.Й., оприлюднену Вами 17 червня 2015р. у статті під назвою «Фарисейські наміри Фіщука»., а саме – оголосити про визнання недостовірними заяв, за змістом яких:

«п.Росоловський, який сьогодні за збудовану багатоповерхівку на вул.Івасюка (за госпіталем) не сплатив близько 145201,5 грн. інвестиційних внесків (разом зі штрафами)».
«п.Росоловський хоче будувати на вул.Сухомлинського будинок, якому суд це заборонив, де замовником є невідома особа з Донецька.Невідомо для яких цілей цей будинок мав бути. В наступних інтерв’ю ми розкажемо про їх фінансистів, їх цілі та завдання».

Якщо таке спростування у зазначений спосіб не буде зроблене з боку Вас як міського голови м. Винник протягом найближчих днів, я буду захищати гарантовані мені Конституцією України та її законами права у судовому процесі.

18 червня 2015р.                                  Росоловський І.Й.


Фотокопії документа: стор. 1, стор. 2, стор. 3   


Теги: спростування, вимога, Іван Росоловський, Сергій Уваров, недостовірна інформація


Читайте також:
Коментарі
avatar