25 винниківських сімей десятки років не можуть приватизувати виділені земельні ділянки (ВІДЕО)
19.06.2015 10:09
Двадцять три роки двадцять п'ять винниківських сімей не можуть отримати право власності на свої земельні ділянки. Земля зависла поміж містом Винники та селом Підберізці.

Понад 20 років 25 сімей, що проживають біля Винників, недалеко від Львова, не можуть приватизувати своїх ділянок, які отримали ще 1992 року. І місто Винники, і село Підберізці відхрещуються від неї.

Шість соток землі Надії Палько вже поросли чагарниками. Цю землю ще 23 роки тому отримав її чоловік, за рішенням Винниківського виконкому. Та тоді не приватизував, а у 2000-му трагічно загинув. Аби отримати документ на землю, жінка оббиває пороги установ уже 15 років.

«Зверталася вже і в прокуратуру, відповіді давали, але сказано було, що звертайтесь в міську раду Винниківську. Міська рада говорить, що ця земля є Підберізька», – з обуренням розповідає пані Надія, яка не може приватизувати ділянку.

Така ж історія ще у 24 сусідів пані Надії. У 1992-му земля справді належала Підберізцям. Але рік по тому сільська рада передала її Винникам. І вже там не довели справи до логічного кінця.

«Вони свої рішення прийняли, мало бути ще рішення обласної ради про зміну меж міста Винники і рішення Верховної Ради. Оту ділянку треба було ввести в межі міста. Рішення облради вони мали, а Верховної – ні», – пояснив сільський голова Підберізців Зіновій Кіцак.

У Винниках не втрачають надії. Після закінчення адміністративної реформи, розповідають, межі міста можуть і збільшитись.

«Будемо бачити, куда відійде село Підберізці, згідно з новою реформою, можливо, це буде і з’єднання якесь, злиття населених пунктів», – зазначила помічник міського голови Винників Марія Желізко.

Зараз земля закріплена поза межами села Підберізці. За законом під будівництво її брати не можна, лише як присадибну ділянку. Тільки так люди зможуть її собі приватизувати.

«Люди можуть звернутися до нас в обласне управління із заявами: «Прошу зробити проект відведення земельної ділянки для введення садівництва, і ми видамо наказ про дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення, передамо земельну ділянку у власність для садівництва», – розповів заступник начальника головного управління Держкомзему Львівщини Ігор Падляк.

Так зробили вже 12 власників землі. На  ділянках люди можуть збудувати собі житлові будинки, а згодом і приєднатися до якогось населеного пункту.

Джерело: http://zaxid.net/

Теги: Приватизація, Підберізці, земельна ділянка, межі міста, право власності


Читайте також:
Коментарі
avatar
Згідно кадастрової карти України (фото 1) ці 25 ділянок знаходяться на земельній ділянці під номером коду КОАТУУ 4610160300 індексу 79495 (можна подивитись тут http://www.databases.com.ua/territory/4610160300), так, як вся земля Винник також відповідає цим даним. Згідно цих даних земельні ділянки належать до Винниківської міської ради. Землі Підберізців мають інші дані (фото 2), а саме КОАТУУ 4623685300.
Тут причина напевне тільки одна. Земля передана в межі Винник, але винниківська влада відтягує з прийняттям цих земель.
Кадастрова карта України: http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta
Фото 1: http://plus.lviv.ua/img/20107.jpg
Фото 2: http://plus.lviv.ua/img/20108.jpg
avatar
Якби там були ділянки наших грошовитих мешканців, таких, як Матвіїшин, Козловський, Лишневський, то давно вже б ті землі були в межах Винник! Але Вони думають тільки про себе!
avatar
Згідно Державного класифікатора об'єктів адміністративно-територіального устрою України номер коду КОАТУУ 4610160300 належить Винникам. То як ці 25 ділянок, за словами посадовців, не входять в межі міста, якщо при наведенні курсором на ці 25 ділянок на Кадастровій карті України чітко видається  КОАТУУ 4610160300!? В Підберізців інший номер - 4623685300!!!
Державний класифікатор об'єктів адміністративно-територіального устрою України тут - http://dovidnyk.in.ua/directories
Скріншот з сайту можна переглянути тут - http://plus.lviv.ua/img/du.jpg
avatar
З тих даних і коню зрозуміло кому належать землі. А та наша б...ська влада на чолі з Уваровим нас...ла на людей! Вони шукають тільки де ще якийсь кусок землі продати. Щоб щось зробити для винниківчан вони і пальцем не ворохнуть! Гнати всіх з міської ради!
avatar
А та желіско ше лапшу на вуха вішає. За якими межами??? Якщо на карті чітко вказано до яких адміністративних одиниць належить та земля!
avatar
Як може посадовець міської ради на камеру нести таку хєрню! Ну ладно з тими посадовцями і так все ясно. А деж ті наші правдолюби? Народний контроль, самоконтроль, громадські ради і т.д.? Де ті депутати які виставляють себе борцями за справедливість? та їм тоже все по барабану! Піаряться на всяких акціях і п...дять всяку х....у!
avatar