Дмитро Добродомов запрошую усіх громадських активістів, волонтерів приєднатися до громадського руху «Народний контроль»
19.06.2015 15:52
Секретар Комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції, Дмитро Добродомов закликав громадських активістів, волонтерів приєднатися до роботи «Громадського руху «Народний контроль» лідером якого він є. Про це Дмитро Добродомов написав на своїй сторінці у Facebook.

«Якщо чуєтеся в силі змінити нинішній стан речей в державі і не боїтеся брати на себе відповідальності, приєднюйтесь до нас», – звернувся Дмитро Добродомов

Цьому заклику передувала сьогоднішня заява народного депутата, яка уже надіслана на ім’я голови ВРУ, про вихід із фракції «Блок Петра Порошенка».

«Як самовисуванець, я добровільно вступив у фракцію «БПП»  півроку тому, щоб стати учасником першої проукраїнської, демократичної коаліції, тому виходячи з фракції вважаю себе й надалі членом коаліції. Готовий і надалі підтримувати всі її пункти. Інша річ, що пункти коаліційної угоди виконуються вкрай мляво, деякі просто забуті, деякі суттєво модифікуються в результаті політичних ігор та «договорняків», що провадяться у владі.

Де відкриті конкурси на принципові посади, де реальна люстрація? Де обіцяні реформи? Де результати боротьби з корупцією?! Наслідок – перманентні скандали (кадрові та корупційні). І нуль реакції! Ніхто з корупціонерів не сидить, схеми та побори продовжують діяти і дотепер… Політики знову відірвалися від народу, забули про принципи, котрі відстоював Майдан, за що загинули герої!», – написав Дмитро Добродомов

Він зазначив, що вчорашні регіонали та комуністи, «проросійські недобитки» знову піднімають голову і вже навіть на щось розраховують, а «цього допустити не можна!»

«Вважатиму некоректним надалі залишатися у фракції БПП, позаяк наша політична сила громадський рух «Народний контроль», головою якої я є, стає політичною платформою для активістів, громадських лідерів, волонтерів, котрі матимуть можливість на чергових місцевих виборах у жовтні зайти в місцеві ради та взяти на себе відповідальність за стан справ в органах самоврядування.

Він зазначив, що партія  громадський рух «Народний контроль» створюється на горизонтальних принципах партійного будівництва, опираючись на регіональних лідерів та авторитетних представників громадськості на місцях.

«На жаль, нинішня політична кон’юнктура не готова поступитися місцем людям, котрі дійсно є дієвими, а головне – моральними. А отже сподіватися на зміну на місцях, якщо там залишаться після виборів вчорашні політики, точно не доводиться. Країна потребує змін, насамперед політичних еліт! Наразі на місцевому рівні…», – наголосив Добродомов.

Він також повідомив, що з’їзд партії відбудеться 4 липня у Києві, і закликав  усіх громадських активістів, волонтерів приєднатися до громадського руху «Народний контроль».

Окрім того, лідер громадського руху «Народний контроль» подякував депутатам із фракції «БПП» за спільну роботу, принципові позиції та гарні ідеї, «які (хоч і далеко не всі) нам разом вдалося досягти і реалізувати».

«Ми й далі разом у всіх питаннях, котрі спрямовані на покращення життя в країні, на зміну прогнилої системи та боротьбі із тотальною корупцією, за перемогу над російським агресором!!!», – резюмував Добродомов


Теги: Дмитро Добродомов, народний контроль


Читайте також:
Коментарі
avatar