Маленьку винниківську вуличку черговий раз каналізують!!! (ВІДЕО)
22.06.2015, 21:04

У Винниках на невеликій вулиці (бічна вул. Стрілецької), яка носить ім'я Михайла Керницького, вже в четвертий, чи п'ятий, раз проводять роботи по прокладанню каналізації від чергового помешкання цієї вулиці до каналізаційної магістралі по вулиці Стрілецькій.

Зрозуміло, бажання мешканців, хто скоріше, хто пізніше, під'єднатися до міської каналізації. Не зрозуміло інше: чому МКП "Винниківське", не проклало одну трубу більшого діаметру по вул. Керницького до каналізації по вул. Стрілецькій, а мало, не до кожного будинку, прокладає кожного разу окремі траншеї для нових труб і нищить покриття дороги облаштоване за кошти мешканців?! Також цікаво, хто видає такі дозволи на виконання робіт у Винниках?!

Більше про новини у Винниках та околицях міста можна дізнатися тут.

Категорія: Винники | Теги: каналізація, МКП Винниківське

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 1
avatar
0
1 admin • 21:24, 22.06.2015
Нажаль сталася технічна помилка, і матеріал потрібно було поновити. Коментарі користувачів автоматично не відновились під новиною. Щоб користувачі не думали, що їх коментарі були видалені, подаєм їх на скріншоті зробленому з сайту перед відновленням даного матеріалу.
Фото тут: http://plus.lviv.ua/image/kn.jpg
avatar

RedTram
Loading...