Не розумію, що означає "футбол поза політикою". Може, тоді з "ДНР" зіграємо?, - Дмитро Джулай
25.06.2015 12:16

"Ну як узагалі хоча б щось може бути «поза політикою» - тим паче у такий час?! Що означає «футбол поза політикою»? Я цього ніколи не розумів. Давайте, можливо, зіграємо товариський матч із збірною «ДНР»? Якби футбол знаходився поза політикою – усе було б просто і гарно. Спорт і футбол зокрема використовувались в політичних цілях неодноразово – у цілому світі", - таку точку зору висловив у своєму інтерв'ю "Футбол 24" український коментатор Дмитро Джулай.

"Звичайно, що я читав це інтерв’ю Олега Романовича. Розумієте, такі рішення футболістів зумовлені одним – вихованням людини, розумінням того, де вона живе. Тут ще варто зважати на вік цих гравців. Теперішнє покоління, U-20 або команда Головка, виростало вже у Незалежній Україні, хоча навіть на них був цей вплив радянщини. Вони зростали на червонозоряних проспектах, на вулицях Лєніна. Кацапське телебачення у нас крутиться постійно. Культурний простір, мовляв. А чому б не культурний простір із поляками, словаками, литовцями, білорусами? От це й формує у людини сприйняття світу, своєї країни і нації. Хтось виростає нормальним, а хтось – отаким манкуртом, який може собі дозволити наплювати на те, що солдати чужої армії на території твоєї країни вбивають твоїх співвітчизників. Вони розповідають, що «футбол поза політикою». І гроші поза політикою, мабуть, теж.

Щоб краще було зрозуміло про які аспекти «культурного простору» йдеться, раджу блискучий текст Оксани Забужко про так званий «дім Булгакова». Це лише один з  «м’яких» прикладів того, як спотворювалося сприйняття світу українцями під  час кількох століть окупації.  Тож замість того, щоб національну команду не показувати, на УТ б краще подумали про альтернативу різним шустрим фальсифікаторам", - прокоментував трансфери українських футболістів у Росію відомий коментатор.


Теги: Дмитро Джулай, Трансфери, коментатор, Футбол, Політика, футболісти


Читайте також:
Коментарі
avatar