"Рух" вийшов у півфінал Кубка Львівської області (ВІДЕО)
28.06.2015 22:06

Цікавий, безкомпромісний та змістовний футбол продемонстрували у Демні в матчі 1/4 фіналу Кубка Львівщини місцева команда СКК "Демня" та "Рух" Винники.

Хоча в основний та додатковий час ні одній з команд не вдалося відкрити рахунок, гра проходила у цікавій боротьбі і кожна з команд мала не одну нагоду, щоб вразити ворота суперника.

У перші п'ятнадцять хвилин господарі володіли невеликою ігровою ініціативою, але трохи згодом гра вирівнялася та проходила на зустрічних курсах. Треба відзначити, що замість травмованого голкіпера Юрія Шевчука, ворота "Руху" у цьому відповідальному матчі захищав Андрій Жук. І Андрій у цьому непростому матчі зіграв надійно і без помилок, а вже у післяматчевих пенальті парирував один удар суперника, який і став вирішальним у цій грі!

А до післяматчевих пенальті моментів, щоб відкрити рахунок вистачало, як у господарів, так і гостей. Небезпечно на 28 хвилині першого тайму з метрів двадцяти п'яти пробивав Віталій Дмитрух, але м'яч пройшов поряд стійкою. За дві хвилини до завершення першого тайму Андрій Кікоть шикарно пробивав з меж карного майданчика, але господарів врятувала штанга воріт.

Другий тайм був продовженням першого. Вже на третій його хвилині капітан "Руху" Богдан Костик потужно вистрілив з метрів 18-ти, але воротар парирував цей удар. А через чотири хвилини вже нападник "Демні", вискочивши на побачення з Жуком, пробив у перекладину. У відповідь через дві хвилини знову з меж штрафної пробивав Андрій Кікоть, але воротар господарів відбив м'яча на кутовий.

На 58 хвилині Богдана Костика замінив Олександр Алієв, який виконуючи штрафний, також непогано пробив, але знову на заваді став воротар господарів. Оживив гру, вийшовший на заміну Олег Панасюк, який дуже добре зіграв на перехваті і за пам'ятався стрімкими проходами, але чогось трішки йому невистачало у завершенні атакувальних дій. Також треба відзначити і центрального оборонця винниківської команди Романа Бойка, який замінив травмованого Андрія Гурського. Роман зіграв холоднокровно і надійно, не програв ні одного єдиноборства - ні в ногах, ні в повітрі!

В такій обоюдогострій боротьбі гра проходила і до кінця основного часу, і до кінця додаткового. Були ще удари в штангу від рухівця Баглая і від господарів, але вразити в ігровий час ворота ні одному з суперників так і не вдалося. Доля путівки у півфінал вирішилася у серіїї післяматчевих пенальті. Як повідомлялось на початку нашого репортажу, єдиний, парируваний Андрієм Жуком, одинадцятиметровий удар приніс перемогу винниківському "Руху". За "Рух" післяматчеві пенальті забивали: Сєргеєв, Фурта, Алієв, Макар і Гусаковський.

У півфіналі винниківський "Рух" зустрінется з командою "Кар'єр" Торчиновичі. Іншу півфінальну пару складуть «Бори» (Бориничі) та ФК «Миколаїв». У півфіналі команди зіграють по два матчі, вдома і вгостях. Перші поєдинки відбудуться 5 липня. Винниківський "Рух" перший матч проведе в Торчиновичах.


Теги: Фурта, СКК Демня, Роман Бойко, Сєргеєв, Рух Винники, Олег Панасюк, макар, Алієв, Гусаковський, Андрій Жук


Читайте також:
Коментарі
avatar