Матч чемпіонату України «Рух» - «Авангард» не відбудеться
30.06.2015 09:23
Матч четвертого туру чемпіонату України серед аматорів «Рух» Винники - «Авангард» Корюківка, який мав відбутися у середу, 1 липня, скасовано. Керівництво команди з Чернігівщини, аутсайдера групи А, вирішило не їхати на виїзну гру у Винники.

У неділю, 5 липня, винниківський «Рух» зіграє перший півфінальний матч Кубка Львівської області в Торчиновичах з місцевою командою «Кар'єр». Гра-відповідь відбудеться у неділю, 12 липня, на стадіоні ім. Богдана Маркевича у Винниках.

Також повідомляємо, що у середу, 8 липня, на стадіоні ім. Богдана Маркевича відбудеться матч 5 туру ЧУ серед аматорів. «Рух», який вже забезпечив собі місце у наступному етапі чемпіонату, прийматиме ще одного представника Чернігівської області - команду «Єдність» Плиски.


Теги: Авангард Корюківка, прем'єр-ліга Львівщини, чемпіонат аматорів, Єдність Плиски, Рух Винники, Кар'єр Торчиновичі


Читайте також:
Коментарі
avatar
Нахрена заявлятися на чемпіонат, а потім не грати!? Штрафувати такі клуби!!!
avatar
Треба штрафувати конкретно за таке відношення до вболівальників! Федерація повинна брати солідні матеріальні застави під час заявки на чемпіонат. Коли команда зіграла всі виїзні ігри, повертати заставу. А якщо не виїхала на гру, цією заставою компенсувати витрати команді суперниці за виїзну гру.
avatar
абсолютно згідний, до речі дуже класна ідея на рахунок застави!!!!!!!! буду пропонувати на наступний сезон звісно якщо ще залишимся в любителях
avatar
Григорій Петрович, а шо там з регіональною лігою і чи є плани на слідуючий сезон?
avatar
Напевне Плиски тоже не приїдуть
avatar