З сьогоднішнього дня пиво в Україні вважається алкоголем
01.07.2015 08:45
Алкоголь в Україні тепер охоплює більшу кількість видів спиртних напоїв. Починаючи з сьогоднішнього дня, пиво класифікується як алкоголь. Про це сказано в законі України № 71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)».

З 1 липня до алкогольних напоїв відносять «продукти, одержані шляхом спиртового бродіння цукромістких матеріалів, або виготовлені на основі харчових спиртів з вмістом спирту етилового понад 0,5% (а не 1,2%, як раніше) об'ємних одиниць, які зазначені у товарних позиціях 2203, 2204, 2205, 2206, 2208 згідно з УКТ ЗЕД, а також з вмістом спирту етилового 8,5% об'ємних одиниць і більше, які вказані в товарних позиціях 2103 90 30 00, 2106 90 згідно з УКТ ЗЕД (пиво визначається як алкогольний напій, що відноситься до товарної групи УКТ ЗЕД за кодом 2203)».

Також слабоалкогольними напоями, виноградними винами, вермутами і інші зброджені напої (наприклад, сидр) будуть вважатися алкогольні напої з вмістом етилового спирту понад 0,5%, а не 1,2%, як було раніше.

Отже, виходячи із закону, з 1 липня суб'єкти господарювання, які здійснюють торгівлю пивом, повинні будуть отримати ліцензію на право торгівлі алкогольними напоями. Декларація акцизного податку повинна подаватися в територіальні підрозділи Державної фіскальної служби за місцем здійснення торговельної діяльності.

Акцизний податок оплачується в розмірі 5% від суми реалізованих підакцизних товарів.

У заяві про отримання ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями тепер необхідно додатково вказувати адресу місця торгівлі, перелік реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), що знаходяться у місці торгівлі, а також інформацію про них.

Джерело: http://joinfo.ua/

Теги: ліцензія, податковий кодекс, спирт, Торгівля, Алкоголь, пиво


Читайте також:
Коментарі
avatar