У Винниках для демобілізованих працює Єдине вікно для надання медичної та соціальної допомоги
03.07.2015 13:16
Кожен демобілізований учасник антитерористичної операції може отримати медичну, психологічну, правову та соціальну допомогу у Єдиному вікні, що працює у Винниках, в госпіталі інвалідів війни.

Про це сьогодні, 3 липня, під час прес-конференції повідомила заступник директора департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак, повідомляє Galnet.

За словами І. Микичак, служби у Львові та області територіально розкидані, а в Єдиному вікні можна отримати комплексну допомогу – від юридичної до допомоги з працевлаштуванням. Також, додала вона, тут щодня працює кваліфікований психолог.

«На жаль, мало демобілізованих знають про це Єдине вікно. Ми намагаємось поширювати інформацію усіма способами. Зараз фахівці госпіталю виїжджають у райони, адже, окрім того, що там менше інформації, демобілізовані учасники АТО часто закриваються у собі і не хочуть ні до кого звертатись», – сказала Ірина Микичак.

Вона також додала, що допомогу в Єдиному вікні вже отримали понад 100 демобілізованих, а психолог, який працює тут щодня, надав близько 100 консультацій.


Теги: демобілізовані, ато, Єдине вікно, госпіталь


Читайте також:
Коментарі
avatar