Розчарований депутатами Порошенко натякнув, що заветує закон про кредити
03.07.2015 21:39
Президент України Петро Порошенко жорстко розкритикував прийняття в четвер Верховною Радою закон про реструктуризацію валютних кредитів. Про це він заявив в інтерв'ю каналу "Україна", повідомляє Канал новин 24.

"Те, що мене дуже розчарувало і викликало велику стурбованість з приводу майбутнього коаліції і майбутнього парламенту — це вчорашнє голосування про реструктуризацію валютних кредитів. На жаль, ті, хто голосував, я побачив популістів-політиків, які намагаючись сподобатися тій чи іншої частини суспільства, ставлять під загрозу фінансово-банківську систему країни, стабільність економіки, роздаючи нездійсненні обіцянки", — сказав Порошенко.

За його словами, несправедливо за рахунок всіх платників податків задовольняти потреби 65 тисяч осіб, які не хочуть або не можуть обслуговувати самостійно взяті ними валютні кредити.

"Вчора, після цього голосування, політики, які очікували отримати оплески від суспільства, які думали, що вони сподобаються і всі вийдуть їх вітати квітами, насправді отримали дуже холодний душ ненависті до такого старого типу політиків" , — додав Президент.


Теги: кредит, реструктуризація, вето, Петро Порошенко, верховна рада, закон, Президент


Читайте також:
Коментарі
avatar