Винниківське озеро продезінфікували (ВІДЕО)
03.07.2015 23:03

Днями в СЕС Львівської області повідомили, що у Винниківському озері виявили кишкову паличку. Відтак не рекомендують відпочивальникам там купатись. Втім, в адміністрації бази відпочинку «Винниківське озеро» кажуть: водойму продезінфікували. Воду повторно відправили на аналіз, тепер чекають результатів.

Позицію СЕС пояснив заступник головного лікаря Львівської обласної СЕС Олег Когут: «Не рекомендуємо у зв'язку з тим, що бактеріологічний контроль води показав її забруднення, в саме, бактеріологічною кишковою паличкою. Насамперед це можуть бути різноманітні кишкові захворювання інфекційного характеру».

Та наразі пляж і далі працює, а відпочивальників шанси підхопити інфекцію не лякають. Та все ж купатись ризикують не всі. «Я не купаюсь, бо вода тут брудна», – зазначив Павло, який відпочиває поблизу озера.

У СЕС кажуть, свої рекомендації скерували до адміністрації відпочинкової бази. В ідеалі ж було б спустити водойму та добряче її почистити. Позбутись бактерій в озері намагаються за допомогою вапна. Та запевняють: ситуація не така вже й страшна. Скарг від відпочивальників не було, а проби води брали після дощу. Тож в озеро могли потрапити стічні води.

«Ми два дні проводили заходи з очищення води. Також здали й інші аналізи, які показали позитивні результати», – розповів директор бази відпочинку «Винниківське озеро» Роман Таратула. Про всяк випадок очищувальну кампанію обіцяють продовжити. А поки що відправили воду на повторне дослідження.

Джерело: http://zaxid.net/

Теги: кишкова паличка, винниківське озеро, санепідемстанція


Читайте також:
Коментарі
avatar