Прем'єр розповів про новий суспільний договір між українцями та поліцейськими (ВІДЕО)
05.07.2015, 23:07

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до громадян України з приводу підписання ключового закону для безпеки українських громадян – Закону про національну поліцію.

Прем'єр розповів про те, що зміниться в житті кожного українця і яким чином нові українські поліцейські будуть забезпечувати безпеку та спокій кожного міста України.

За його словами, зміни в країні це не лише нове ставлення поліцейських до громадян, це й зворотній зв’язок. Українці повинні поважати не форму, а гідність поліцейського. Адже працівники поліції отримали не лише нові знання, а й нову культуру спілкування з українцями.

Яценюк наголосив, що реформування правоохоронної системи продовжується. Всі спеціальні підрозділи колишньої міліції зі звірячими назвами, які розганяли майдан, ліквідуються. В Україні створюється Корпус раптової оперативної дії, який буде боротися з організованою злочинністю.

Більше – дивіться у відеосюжеті.

Джерело: http://24tv.ua/

Свіжі новини сайту Винники Plus можна переглянути тут.

Категорія: Україна | Теги: Арсеній Яценюк, МВС, патрулювання, поліція, звернення

Якщо у Вас виникли якісь питання, або у Вас виникло бажання висловитись з приводу даної статті, то Ви можете залишити свій коментар внизу сторінки.
Читайте також:

Всього коментарів: 0
avatar

RedTram
Loading...